Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pacanów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Pacanowie? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego aktualnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom wiele propozycji innowacyjnego, odznaczającego się świetną jakością paliwa węglowego. Dostępne produkty odznaczają się znakomitymi parametrami, które idą w parze z korzystnymi cenami. Ponadto, chcąc spełnić Twoje potrzeby, dopilnowaliśmy, abyś mógł nabyć ekogroszek w Pacanowie w różnorodnych wersjach. Z tego względu z łatwością dopasujesz paliwo do indywidualnych możliwości i typu pieca, którego używasz do zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pacanów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w Pacanowie i pobliskich miejscowościach spełniał potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy paliwo poradzi sobie w piecach różnych rozmiarów i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto wytwarzany przez naszą firmę ekogroszek oferuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest korzystnym cenowo wyborem zarówno do domów, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy w sektorze opału od ponad trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o zakup – zamówiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a parametry wymienione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi cechami materiału. Skupiamy się także na tym, aby zamówienie opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Pacanowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to aspekt, którego możesz być pewny, wybierając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Pacanów. W szczególności kluczowa jest mała zawartość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Co więcej, opał charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz wydajnością, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Pacanów jest transportowany w trwałychworkach zawierających 25 kg produktu, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie idealnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pacanów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne paliwo z naszego sklepu, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, otrzymał cenione certyfikaty, a do tego jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz poznać jego specyfikację oraz skład,

  • komfort magazynowania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i łatwe składowanie w określonym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – pilnujemy, aby przewóz kupionego produktu nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie z i do pojazdu było łatwe oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pacanowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pacanów

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Pacanowie, ale także w innych miastach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zapewnić Ci najwyższą jakość proponowanego opału, jego świetne cechy techniczne i przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to perfekcyjna propozycja dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące wydatki, przy tym nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie oraz opłacalne, a w trakcie jego spalania nie wytwarza się nadmierna ilość niebezpiecznych substancji czy dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w Pacanowie, lecz także przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnorodne odznaczenia i spełnia wszystkie obowiązujące normy. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli szukasz wydajnego i opłacalnego opału, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Pacanów i okolicach!

Ekogroszek Pacanów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek