Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Busko-Zdrój

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Busku-Zdroju? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji efektywnego, charakteryzującego się świetną klasą opału. Oferowane materiały wyróżniają się świetnymi parametrami, które współgrają z niskimi cenami. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje wymagania, dopilnowaliśmy, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Busko-Zdrój w różnorodnych wariantach. Z tego względu w prosty sposób dostosujesz paliwo do własnych wymagań i typu pieca, którego używasz do ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Busko-Zdrój

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Busko-Zdrój i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że materiał będzie odpowiednio funkcjonować w kotłach różnych rozmiarów i zapewni odpowiednią temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także podkreślić, że nasz opał generuje sporo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem i do domów jednorodzinnych, i siedzib firm oraz innych budynków.

Jesteśmy obecni na rynku opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o decyzję kupna – zakupiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry podane na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami produktu. Skupiamy się też na tym, aby zakup paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego czy firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Busku-Zdroju

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to coś, czego możesz być pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Busko-Zdrój. Szczególnie ważna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje podczas spalania. Co więcej, paliwo charakteryzuje się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz wydajnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek dostępny w Busku-Zdroju jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to dostępny w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Busko-Zdrój)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszelkie normy jakości, otrzymał cenione odznaczenia, a ponadto jest wyposażony w etykietę, na której możesz poznać jego specyfikację i skład,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i proste przechowywanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – staramy się, aby transport kupionego produktu nie sprawiał żadnych problemów, a jego przenoszenie z i do samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Busku-Zdroju
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Busko-Zdrój

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Busku-Zdroju, ale też w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako działający od dawna producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zagwarantować Ci doskonałą jakość proponowanego opału, jego doskonałe parametry i przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas ekogroszek opałowy to idealna propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest przede wszystkim wydajne i korzystne cenowo, a na etapie jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość szkodliwych substancji oraz przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w mieście Busko-Zdrój, ale również przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu ma różnorodne certyfikaty i spełnia wszelakie istotne normy. Najnowocześniejsze źródło ciepła nada się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o dowolnych rozmiarach oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Busku-Zdroju i okolicach!

Ekogroszek Busko-Zdrój - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek