Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pińczów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Pińczowie? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele wariantów efektywnego, cechującego się świetną jakością materiału opałowego. Sprzedawane przez nas materiały charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi, które współgrają z atrakcyjnymi kosztami zakupu. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dopilnowaliśmy, abyś mógł zamówić ekogroszek w Pińczowie w różnych wariantach. Z tego względu w prosty sposób dostosujesz opał do własnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pińczów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Pińczów i pobliskich miejscowościach spełniał potrzeby nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i zapewni odpowiednią temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz materiał generuje dużo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Działamy na rynku paliw opałowych już od przeszło 30 lat. Dzięki temu nie musisz się obawiać o decyzję kupna – kupiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi cechami produktu. Staramy się też, aby zakup paliwa nie powodowało nadwyrężenia osobistego czy firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Pińczowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być pewien, wybierając nasz ekogroszek workowany w mieście Pińczów. Przede wszystkim kluczowa jest niewielka zawartość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Ponadto paliwo wyróżnia się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz wydajnością, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Pińczów jest sprzedawany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kilogramów produktu, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pińczów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując nowoczesne paliwo z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, dysponuje cenionymi odznaczeniami, a ponadto został wzbogacony o naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego specyfikację oraz składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy typ opału z tej kategorii jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających higieniczne i wygodne przechowywanie w kotłowni czy przy budynku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – pilnujemy, aby transport kupionego ekogroszku nie powodował żadnych problemów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pińczowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pińczów

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Pińczowie, ale również w wielu innych miastach w kraju. Jako działający od dawna producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zaoferować Ci najwyższą jakość proponowanego paliwa, jego świetne parametry techniczne oraz korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to perfekcyjna propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne energetycznie oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna ilość szkodliwych substancji oraz dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twój kocioł. W ten sposób oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Pińczów, lecz także przez ograniczenie ewentualnych napraw sprzętu.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi istotnymi przepisami. Nowoczesne źródło ciepła sprawdzi się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o dowolnych wymiarach oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich kotłach dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Pińczowie i okolicach!

Ekogroszek Pińczów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek