Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pierzchnica

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Pierzchnicy? W takim wypadku zapraszamy do poznania detali naszej obecnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów bogaty wybór efektywnego, wyróżniającego się wysoką klasą paliwa węglowego. Oferowane rozwiązania wyróżniają się doskonałymi parametrami, które łączą się z niskimi opłatami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w Pierzchnicy w różnorodnych wersjach. W efekcie bez problemu wybierzesz materiał do indywidualnych potrzeb i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pierzchnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Pierzchnicy i sąsiednich miejscowościach spełniał potrzeby nawet szczególnie wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy opał będzie odpowiednio działać w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek zapewnia dużo ciepła w procesie spalania, przez co jest opłacalnym wyborem i do domów, i siedzib firm oraz innych budynków.

Zdobywamy doświadczenie na rynku materiałów opałowych już od ponad 30 lat. Dzięki temu masz pewność, że kupiony u nas ekogroszek opałowy odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu są zgodne z rzeczywistymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy także o to, aby zakup opału nie powodowało nadwyrężenia domowego lub firmowego budżetu. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Pierzchnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to coś, czego możesz być pewny, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Pierzchnicy. Szczególnie kluczowa jest niewielka ilość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Dodatkowo opał odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać materiał zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Pierzchnica jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli poszukujesz opłacalnego i wydajnego materiału do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pierzchnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając nowoczesne paliwo z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, otrzymał liczne certyfikaty, a dodatkowo jest wzbogacony o naklejkę, na której znajdziesz jego parametry i skład,

  • łatwość magazynowania – każdy rodzaj ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i łatwe magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego produktu nie sprawiał żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z samochodu było proste oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pierzchnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pierzchnica

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w mieście Pierzchnica, ale też w pozostałych miastach w kraju. Jako doświadczony producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci najwyższą klasę proponowanego opału, jego doskonałe parametry i przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas ekogroszek to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest wyjątkowo efektywne i korzystne cenowo, a w trakcie jego spalania nie wytwarza się nadmierna liczba toksycznych substancji oraz przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w mieście Pierzchnica, lecz także przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi istotnymi normami. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o dowolnych wymiarach oraz może być używane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych aktualnie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Pierzchnica i okolicach!

Ekogroszek Pierzchnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek