Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opatowiec

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Opatowcu? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zachęcamy do poznania detali naszej aktualnej oferty! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom szeroki wybór nowoczesnego, cechującego się najwyższą wydajnością opału. Oferowane materiały odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, które współgrają z atrakcyjnymi opłatami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, postaraliśmy się, byś mógł zamówić ekogroszek w mieście Opatowiec w różnych wariantach. Z tego względu w prosty sposób wybierzesz paliwo do indywidualnych wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opatowiec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w mieście Opatowiec i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo wytwarzany przez naszą firmę materiał oferuje sporo ciepła w trakcie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem i do domów, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy na rynku paliw opałowych już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o kupno – nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu będą zgodne z realnymi cechami produktu. Staramy się również, aby zakup paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego lub firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Opatowcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewny, wybierając nasz ekogroszek workowany w mieście Opatowiec. Szczególnie istotna jest mała ilość pozostałości powstających jako skutek uboczny spalania. Ponadto materiał wyróżnia się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz wydajnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Węgiel ekogroszek obecny w naszym sklepie w Opatowcu jest dostarczany w trwałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz opłacalnego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Opatowiec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując nowoczesne paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, dysponuje cenionymi certyfikatami, a do tego został wzbogacony o etykietę, na której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy typ ekogroszku jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i wygodne magazynowanie w kotłowni bądź na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • prosty i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport zakupionego materiału nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu było łatwe oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Opatowcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Opatowiec

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Opatowiec, ale także w pozostałych miastach w Polsce. Jako doświadczony wytwórca, który od długiego czasu zdobywa zaufanie w branży, możemy zapewnić Ci wysoką jakość sprzedawanego materiału, jego doskonałe parametry oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek opałowy to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim wydajne i niedrogie, a na etapie jego spalania nie powstaje nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych czy dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. W efekcie oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Opatowiec, ale też przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju atesty i jest zgodny ze wszystkimi ważnymi wytycznymi. Nowoczesne źródło energii nada się do ogrzania domu o dowolnych wymiarach oraz może być używane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych aktualnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z wydajnego i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do użytkowania produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Opatowcu i okolicach!

Ekogroszek Opatowiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek