Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Morawica

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Morawica? W takim razie serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć nowoczesne materiały opałowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w produkcji oraz dostarczaniu znakomitej jakości paliw węglowych, wskutek czego byliśmy w stanie zapracować na uznanie tysięcy klientów prywatnych i biznesowych z całego kraju. Obecnie oferujemy w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w Morawicach, jak i różnych pozostałych miejscowościach w całym kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę wymagania klientów, udostępniamy różne odmiany innowacyjnych materiałów opałowych, których najwyższa jakość współgra z przystępną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Morawica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Morawica i pobliskich miejscowościach to bez wątpienia produkt dla osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego opału. Dostępne w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale także innych budynków – biur, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można postawić na węgiel ekogroszek w różnych gabarytów urządzeniach grzewczych, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło pozwoli utrzymać wymaganą temperaturę w każdym kącie.

Na tym jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Ci pewny i wysokiej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt zakupu ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Wobec tego masz szansę postawić na świetny, ceniony przez użytkowników i zgodny z wszystkimi regulacjami ekogroszek bez przeciążania domowego lub firmowego budżetu. Z pomocą naszego ekogroszku zminimalizujesz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Morawicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Morawicach i okolicach odznacza się w największym stopniu sporą wartością opałową i małą zawartością pozostałości powstającą w trakcie wykorzystania. Z powodzeniem można używać nasze materiały opałowe w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz urządzeniach typu ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest pakowany w trwałe, wygodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także proste w przewożeniu. W naszej ofercie dostępny jest wydajny materiał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się od siebie ilością produkowanego ciepła, zdolnością spiekania i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Morawica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, za którą odpowiadają doceniani oraz godni zaufania producenci oraz ściśle określone certyfikaty umieszczone na produkcie, informujące o składzie i zawartości paliwa,

  • łatwy transport – ekogroszek workowany jest prosty oraz szybki w transporcie z i do pojazdu, co naturalnie wpływa na szybkość dostawy dokładnie pod określony adres,

  • porządek – nasz ekogroszek jest prosty i czysty w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, trwałych workach, które można umieścić zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość łatwego dawkowania zapewniana poprzez odpowiednio zmierzoną ilość i ciężar efektywnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Morawicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Morawica

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom świetnej jakości paliwo, które jest polecane do domów, zakładów przemysłowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego znajdziesz na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w mieście Morawica i okolicach, został przygotowany przede wszystkim z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających skutecznego, kompatybilnego z kotłami grzewczymi różnych kategorii nowoczesnego materiału opałowego.

Zakup wydajnego opału bezpośrednio od producenta to jednocześnie korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest zdecydowanie korzystna, a dodatkowo sam ekogroszek należy do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale przy tym świetną jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi regulacjami.

Najlepszym dowodem świetnej klasy ekogroszku oferowanego w Morawicach są różnorodne badania, podkreślające jego znakomite szczegóły techniczne i właściwości. Z nami nie ma mowy o ryzyku – każdy element oferty ma umieszczone na opakowaniu najważniejsze dane w kwestii proporcji zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, wydajności oraz spiekalności. Dzięki temu nie musisz się martwić, że podczas ogrzewania będą wydzielane znaczne ilości niekorzystnych środków czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia pieca. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek Morawica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek