Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Końskie

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Końskie? W takim razie zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom różnorodny wybór efektywnego, odznaczającego się świetną jakością materiału opałowego. Oferowane produkty odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi opłatami. To nie koniec – chcąc spełnić Twoje potrzeby, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w Końskich w różnych rodzajach. Dzięki temu w prosty sposób wybierzesz opał do indywidualnych możliwości i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Końskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Końskich i pobliskich miejscowościach spełniał potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy opał sprawdzi się w kotłach różnych gabarytów i będzie w stanie zapewnić wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek oferuje sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest atrakcyjnym cenowo wyborem i do budynków mieszkalnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Nasza firma działa na rynku opału już od więcej niż 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu będą zgodne z rzeczywistymi cechami produktu. Skupiamy się też na tym, aby kupno paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego lub firmowego budżetu. W efekcie cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Końskich

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to kwestia, której możesz być pewien, kupując dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Końskich. W szczególności istotna jest nieduża zawartość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Ponadto materiał odznacza się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Końskie jest dostarczany w trwałychopakowaniach zawierających 25 kg produktu, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Końskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne paliwo węglowe z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie wytyczne dotyczące jakości, dysponuje istotnymi certyfikatami, a do tego został wyposażony w etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego parametry oraz składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe składowanie w określonym pomieszczeniu lub na zewnątrz,

  • łatwość dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zakupionego materiału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Końskich
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Końskie

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Końskich, ale też w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci rewelacyjną klasę proponowanego opału, jego doskonałe cechy techniczne oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek to idealna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą oszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo wydajne i korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie wydziela się zbyt duża ilość szkodliwych substancji i nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój kocioł. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Końskie, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi wymaganiami. Najnowocześniejsze źródło energii sprawdzi się do ocieplenia budynku o jakichkolwiek rozmiarach oraz może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Końskich i okolicach!

Ekogroszek Końskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek