Ekogroszek workowany Końskie

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Końskie? W takim razie zachęcamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom różnorodny wybór efektywnego, odznaczającego się świetną jakością materiału opałowego. Oferowane produkty odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi opłatami. To nie koniec – chcąc spełnić Twoje potrzeby, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w Końskich w różnych rodzajach. Dzięki temu w prosty sposób wybierzesz opał do indywidualnych możliwości i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Końskie

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Końskich i pobliskich miejscowościach spełniał potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy opał sprawdzi się w kotłach różnych gabarytów i będzie w stanie zapewnić wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Dodatkowo nasz ekogroszek oferuje sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest atrakcyjnym cenowo wyborem i do budynków mieszkalnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Nasza firma działa na rynku opału już od więcej niż 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu będą zgodne z rzeczywistymi cechami produktu. Skupiamy się też na tym, aby kupno paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego lub firmowego budżetu. W efekcie cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Końskich

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to kwestia, której możesz być pewien, kupując dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Końskich. W szczególności istotna jest nieduża zawartość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Ponadto materiał odznacza się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Końskie jest dostarczany w trwałychopakowaniach zawierających 25 kg produktu, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Końskie)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne paliwo węglowe z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie wytyczne dotyczące jakości, dysponuje istotnymi certyfikatami, a do tego został wyposażony w etykietę, dzięki której możesz przeanalizować jego parametry oraz składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe składowanie w określonym pomieszczeniu lub na zewnątrz,

  • łatwość dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zakupionego materiału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Końskich
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Końskie

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Końskich, ale też w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci rewelacyjną klasę proponowanego opału, jego doskonałe cechy techniczne oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek to idealna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą oszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo wydajne i korzystne cenowo, a podczas jego spalania nie wydziela się zbyt duża ilość szkodliwych substancji i nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój kocioł. W efekcie możesz oszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Końskie, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszelkimi istotnymi wymaganiami. Najnowocześniejsze źródło energii sprawdzi się do ocieplenia budynku o jakichkolwiek rozmiarach oraz może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Końskich i okolicach!

Ekogroszek Końskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek