Ekogroszek workowany Wąchock

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Wąchock? W takim wypadku zachęcamy do poznania detali naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele wariantów efektywnego, wyróżniającego się świetną wydajnością opału. Dostępne rozwiązania charakteryzują się znakomitymi parametrami, które idą w parze z niskimi kosztami zakupu. To nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Wąchock w różnych wariantach. Dzięki temu bez problemu wybierzesz paliwo do indywidualnych wymagań i typu kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wąchock

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w mieście Wąchock i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy opał poradzi sobie w kotłach różnych gabarytów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez naszą firmę materiał generuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Zdobywamy doświadczenie na rynku opału od więcej niż 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć gwarancję, że kupiony u nas ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami produktu. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby zakup opału nie było powodem nadwyrężenia domowego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Wąchocku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Znakomite parametry to aspekt, którego możesz być pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Wąchocku. Szczególnie kluczowa jest mała ilość popiołu, który powstaje podczas spalania. Dodatkowo materiał odznacza się korzystną wartością opałową i wydajnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Wąchock jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli szukasz niedrogiego w użytkowaniu i wydajnego paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym wyborem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Wąchock)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając najnowocześniejsze produkty z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a dodatkowo jest wyposażony w etykietę, na której możesz przeanalizować jego specyfikację oraz skład,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i wygodne magazynowanie w określonym pomieszczeniu bądź na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego ekogroszku nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z pojazdu było łatwe oraz komfortowe.

Ekogroszek workowany w Wąchocku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wąchock

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Wąchocku, ale również w pozostałych miastach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od wielu lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zaoferować Ci najwyższą jakość dostępnego materiału, jego świetne parametry oraz przystępne koszty – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Nasz węgiel ekogroszek to doskonała oferta dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie wydziela się zbyt wysoka ilość szkodliwych związków chemicznych i przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w Wąchocku, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty zdobył liczne odznaczenia i spełnia wszelakie ważne wytyczne. Innowacyjne źródło ciepła nada się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o jakichkolwiek gabarytach i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych obecnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Wąchocku i okolicach!

Ekogroszek Wąchock - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek