Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąchock

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Wąchock? W takim wypadku zachęcamy do poznania detali naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele wariantów efektywnego, wyróżniającego się świetną wydajnością opału. Dostępne rozwiązania charakteryzują się znakomitymi parametrami, które idą w parze z niskimi kosztami zakupu. To nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Wąchock w różnych wariantach. Dzięki temu bez problemu wybierzesz paliwo do indywidualnych wymagań i typu kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąchock

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby oferowany ekogroszek w mieście Wąchock i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy opał poradzi sobie w kotłach różnych gabarytów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez naszą firmę materiał generuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Zdobywamy doświadczenie na rynku opału od więcej niż 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć gwarancję, że kupiony u nas ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami produktu. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby zakup opału nie było powodem nadwyrężenia domowego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Wąchocku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to aspekt, którego możesz być pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Wąchocku. Szczególnie kluczowa jest mała ilość popiołu, który powstaje podczas spalania. Dodatkowo materiał odznacza się korzystną wartością opałową i wydajnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Wąchock jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli szukasz niedrogiego w użytkowaniu i wydajnego paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie perfekcyjnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wąchock)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – zamawiając najnowocześniejsze produkty z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a dodatkowo jest wyposażony w etykietę, na której możesz przeanalizować jego specyfikację oraz skład,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i wygodne magazynowanie w określonym pomieszczeniu bądź na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego ekogroszku nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z pojazdu było łatwe oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wąchocku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wąchock

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Wąchocku, ale również w pozostałych miastach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od wielu lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zaoferować Ci najwyższą jakość dostępnego materiału, jego świetne parametry oraz przystępne koszty – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Nasz węgiel ekogroszek to doskonała oferta dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie wydziela się zbyt wysoka ilość szkodliwych związków chemicznych i przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w Wąchocku, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty zdobył liczne odznaczenia i spełnia wszelakie ważne wytyczne. Innowacyjne źródło ciepła nada się do utrzymania żądanej temperatury w budynku o jakichkolwiek gabarytach i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych obecnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Wąchocku i okolicach!

Ekogroszek Wąchock - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek