Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radoszyce

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Radoszycach? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele rodzajów efektywnego, charakteryzującego się doskonałą jakością opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL produkty odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi opłatami. To jeszcze nie koniec – chcąc spełnić Twoje wymagania, dopilnowaliśmy, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Radoszyce w różnorodnych wariantach. Z tego względu w prosty sposób dopasujesz materiał do własnych wymagań i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radoszyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Radoszyce i sąsiednich miejscowościach spełniał potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także wspomnieć, że nasz ekogroszek oferuje sporo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem i do domów, i siedzib firm oraz innych budynków.

Zdobywamy doświadczenie na rynku paliw opałowych od ponad trzech dekad. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamówiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby zakup materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego budżetu. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Radoszycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to kwestia, której możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Radoszyce. Przede wszystkim istotna jest mała zawartość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo opał odznacza się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w mieście Radoszyce jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli chcesz skorzystać z opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Radoszyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na innowacyjne paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, otrzymał cenione atesty, a dodatkowo został wyposażony w etykietę, na której możesz przeanalizować jego właściwości oraz składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy rodzaj materiału z tej kategorii jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i proste składowanie w kotłowni bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby transport zakupionego opału nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie z i do pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Radoszycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Radoszyce

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Radoszycach, ale również w innych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od długiego czasu zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość proponowanego opału, jego świetne parametry i przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę niska.

Nasz ekogroszek opałowy to idealna pozycja dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim wydajne oraz opłacalne, a w trakcie jego spalania nie powstaje zbyt duża liczba szkodliwych związków chemicznych czy dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twój kocioł. W efekcie oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Radoszyce, ale też przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszego sklepu ma różnorodne odznaczenia i spełnia wszystkie istotne wymagania. Nowoczesne paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o dowolnych gabarytach i może być stosowane w niemal wszystkich kotłach sprzedawanych obecnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Radoszycach i okolicach!

Ekogroszek Radoszyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek