Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skarżysko-Kamienna

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Skarżysko-Kamienna? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego aktualnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele wariantów efektywnego, odznaczającego się doskonałą jakością paliwa węglowego. Oferowane materiały wyróżniają się świetnymi parametrami, które łączą się z korzystnymi kosztami zakupu. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Skarżysku Kamiennej w różnych wersjach. Z tego względu w prosty sposób dopasujesz opał do swoich potrzeb i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skarżysko-Kamienna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału postaraliśmy się, aby oferowany ekogroszek w mieście Skarżysko-Kamienna i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy opał będzie odpowiednio działać w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo wytwarzany przez naszą firmę ekogroszek zapewnia sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i do innych obiektów.

Pracujemy na rynku opału już od 1989 roku. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że kupiony u nas ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu są zgodne z rzeczywistymi właściwościami opału. Staramy się także, aby zakup materiału nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Skarżysku Kamiennej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to kwestia, której możesz być pewny, wybierając nasz ekogroszek workowany w Skarżysku Kamiennej. Przede wszystkim kluczowa jest mała zawartość popiołu, który powstaje podczas spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się świetną ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek workowany dostępny w mieście Skarżysko-Kamienna jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których umieszczone są ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli szukasz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego paliwa do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skarżysko-Kamienna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując innowacyjne paliwo z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie regulacje dotyczące jakości, dysponuje licznymi certyfikatami, a dodatkowo został wyposażony w etykietę, na której możesz poznać jego specyfikację oraz składniki,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają czyste i bezproblemowe składowanie w kotłowni lub na zewnątrz,

  • łatwość dozowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – pilnujemy, aby przewóz kupionego produktu nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skarżysku Kamiennej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skarżysko-Kamienna

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Skarżysku Kamiennej, ale też w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako doświadczony producent, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci wysoką jakość sprzedawanego opału, jego doskonałe parametry i korzystne koszty – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest wyjątkowo efektywne oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie wytwarza się zbyt wysoka ilość niebezpiecznych związków chemicznych oraz dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Skarżysko-Kamienna, ale również przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnorodne certyfikaty i spełnia wszystkie obowiązujące przepisy. Nowoczesne paliwo węglowe nada się do ocieplenia budynku o jakiejkolwiek wielkości oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach dostępnych w tym momencie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i opłacalnego materiału opałowego, to zapraszamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Skarżysko-Kamienna i okolicach!

Ekogroszek Skarżysko-Kamienna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek