Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zawichost

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Zawichoście? W takim wypadku zapraszamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele wariantów innowacyjnego, wyróżniającego się świetną jakością materiału opałowego. Sprzedawane w naszym sklepie rozwiązania wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, abyś mógł zamówić ekogroszek w Zawichoście w różnorodnych rodzajach. Dzięki temu bez problemu dostosujesz opał do swoich potrzeb i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zawichost

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Zawichoście i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że paliwo będzie odpowiednio działać w piecach różnej wielkości i zapewni żądaną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo produkowany przez naszą firmę opał zapewnia dużo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i do innych obiektów.

Jesteśmy obecni w branży opału od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o zakup – zakupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi cechami materiału. Zadbaliśmy również o to, aby zamówienie opału nie powodowało nadwyrężenia domowego bądź firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Zawichoście

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Zawichost. Przede wszystkim ważna jest niewielka ilość pozostałości powstających podczas spalania. Dodatkowo materiał charakteryzuje się wysoką wartością opałową i wydajnością, co automatycznie przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Zawichost jest transportowany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie doskonałym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zawichost)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając nowoczesne paliwo z naszego asortymentu, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami w kwestii jakości, dysponuje licznymi odznaczeniami, a dodatkowo jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego parametry i składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i proste przechowywanie w kotłowni bądź na zewnątrz,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport zakupionego produktu nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu było proste oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zawichoście
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zawichost

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Zawichost, ale również w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zagwarantować Ci rewelacyjną jakość sprzedawanego paliwa, jego doskonałe parametry i przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne energetycznie i niedrogie, a w trakcie jego spalania nie wydziela się nadmierna liczba szkodliwych substancji oraz dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w Zawichoście, ale także przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty zdobył różnego rodzaju odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami. Najnowocześniejsze źródło ciepła sprawdzi się do ocieplenia domu o jakichkolwiek wymiarach i może być stosowane w niemal wszystkich piecach dostępnych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz wydajnego i ekonomicznego paliwa grzewczego, to zapraszamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Zawichost i okolicach!

Ekogroszek Zawichost - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek