Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sandomierz

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Sandomierz? Zatem zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej obecnej oferty! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji innowacyjnego, charakteryzującego się świetną jakością paliwa węglowego. Sprzedawane w naszym sklepie produkty charakteryzują się świetnymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi opłatami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, postaraliśmy się, byś mógł nabyć ekogroszek w Sandomierzu w różnych wersjach. Dzięki temu w prosty sposób wybierzesz materiał do indywidualnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sandomierz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży opału skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w mieście Sandomierz i sąsiednich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także wspomnieć, że wytwarzany przez naszą firmę ekogroszek zapewnia sporo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Pracujemy na rynku materiałów opałowych od ponad trzech dekad. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że zamówiony w naszym sklepie ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami opału. Skupiamy się także na tym, aby kupno paliwa nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego budżetu. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Sandomierzu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to kwestia, której możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w mieście Sandomierz. Szczególnie istotna jest mała zawartość popiołu, który powstaje podczas spalania. Dodatkowo paliwo charakteryzuje się korzystną wartością opałową i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Węgiel ekogroszek oferowany w Sandomierzu jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli chcesz skorzystać z ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie idealnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sandomierz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując nowoczesne paliwo węglowe z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszystkie regulacje dotyczące jakości, otrzymał cenione atesty, a do tego jest wyposażony w etykietę, dzięki której znajdziesz jego parametry oraz skład,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i wygodne magazynowanie w kotłowni bądź na zewnątrz,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – staramy się, aby przewóz zamówionego produktu nie sprawił żadnych problemów, a jego transportowanie do i z pojazdu było łatwe oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sandomierzu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sandomierz

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Sandomierzu, ale również w wielu innych miastach w kraju. Jako doświadczony producent, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem w branży, możemy zapewnić Ci wysoką klasę sprzedawanego opału, jego doskonałe parametry i korzystne koszty – cena ekogroszku u nas jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz ekogroszek to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które chcą oszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne oraz niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna liczba szkodliwych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Sandomierz, lecz także przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszej oferty zdobył różnorodne odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o dowolnej wielkości oraz może być stosowane w niemal wszystkich piecach oferowanych obecnie na rynku. Jeśli szukasz wydajnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Sandomierzu i okolicach!

Ekogroszek Sandomierz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek