Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łagów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Łagowie? W takim wypadku zachęcamy do poznania detali naszej aktualnej oferty! W SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele wariantów efektywnego, wyróżniającego się wysoką jakością paliwa węglowego. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL produkty wyróżniają się świetnymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi kosztami zakupu. To nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Łagowie w różnorodnych wariantach. Dzięki temu w prosty sposób dopasujesz opał do własnych wymagań i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łagów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży opału postaraliśmy się, aby oferowany ekogroszek w Łagowie i okolicach spełniał potrzeby nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że paliwo poradzi sobie w piecach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować żądaną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo produkowany przez naszą firmę materiał oferuje dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i do innych obiektów.

Pracujemy w sektorze materiałów opałowych od 1989 roku. Z tego względu możesz mieć gwarancję, że zamówiony u nas ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu są zgodne z rzeczywistymi właściwościami opału. Staramy się także, aby kupno materiału nie było powodem nadwyrężenia osobistego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Łagowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to kwestia, której możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Łagowie. Przede wszystkim ważna jest nieduża ilość pozostałości, które powstają podczas spalania. Dodatkowo materiał odznacza się świetną wartością opałową i wydajnością, które bezpośrednio przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i obniżone koszty ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek obecny w naszym sklepie w mieście Łagów jest dostarczany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kilogramów produktu, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli potrzebujesz opłacalnego i efektywnego paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łagów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne produkty z naszego sklepu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, dysponuje licznymi atestami, a do tego został wzbogacony o etykietę, na której możesz przeanalizować jego właściwości oraz skład,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i łatwe składowanie w określonym pomieszczeniu czy przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • szybki i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby transport kupionego produktu nie powodował żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z pojazdu było proste oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łagowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łagów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Łagów, ale także w różnych innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony producent, który od długiego czasu zdobywa zaufanie na rynku, możemy zapewnić Ci doskonałą klasę sprzedawanego opału, jego doskonałe parametry techniczne i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to perfekcyjna pozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest w szczególności wydajne i niedrogie, a w trakcie jego spalania nie produkuje się zbyt duża liczba niebezpiecznych związków chemicznych oraz dokuczliwego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W efekcie oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Łagów, ale również przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia.

To nie koniec – ekogroszek z naszego sklepu zdobył liczne atesty i jest zgodny ze wszystkimi istotnymi wymaganiami. Nowoczesne źródło ciepła nada się do ocieplenia budynku o jakiejkolwiek wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich kotłach oferowanych w tym momencie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Łagowie i okolicach!

Ekogroszek Łagów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek