Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Daleszyce

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Daleszycach? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania detali naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele wariantów efektywnego, cechującego się najwyższą klasą opału. Sprzedawane w naszym sklepie produkty wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi opłatami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Daleszyce w różnych wariantach. Dzięki temu z łatwością wybierzesz opał do swoich możliwości i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Daleszyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w mieście Daleszyce i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o wysokich wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że materiał sprawdzi się w piecach różnej wielkości i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Warto także wspomnieć, że produkowany przez naszą firmę materiał zapewnia sporo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i siedzib firm oraz innych budynków.

Działamy na rynku opału od przeszło trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o decyzję kupna – nabyty w naszym sklepie węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami materiału. Staramy się także, aby zamówienie opału nie powodowało nadwyrężenia osobistego lub firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Daleszycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewny, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Daleszycach. W szczególności ważna jest mała zawartość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo opał charakteryzuje się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Daleszyce jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to dostępny w naszym sklepie ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Daleszyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając najnowocześniejsze paliwo z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami dotyczącymi jakości, dysponuje cenionymi certyfikatami, a dodatkowo został wzbogacony o etykietę, dzięki której możesz poznać jego właściwości i skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i wygodne składowanie w kotłowni lub na zewnątrz,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport zakupionego materiału nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie z i do pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Daleszycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Daleszyce

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Daleszycach, ale także w różnych innych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od wielu lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zaoferować Ci świetną jakość proponowanego opału, jego świetne parametry techniczne, a także przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć bieżące wydatki, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest w szczególności efektywne energetycznie oraz korzystne cenowo, a w trakcie jego spalania nie produkuje się zbyt duża liczba niebezpiecznych związków chemicznych czy przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twój kocioł. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Daleszyce, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego sklepu uzyskał liczne odznaczenia i spełnia wszystkie ważne normy. Najnowocześniejsze paliwo węglowe sprawdzi się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być używane w praktycznie wszystkich kotłach oferowanych aktualnie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i ekonomicznego materiału opałowego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Daleszyce i okolicach!

Ekogroszek Daleszyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek