Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szydłów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Szydłów? W takim wypadku zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej obecnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom różnorodny wybór innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką jakością materiału opałowego. Dostępne materiały wyróżniają się świetnymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje wymagania, zadbaliśmy o to, żebyś mógł kupić ekogroszek w Szydłowie w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu dostosujesz opał do swoich możliwości i rodzaju pieca, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szydłów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Szydłowie i pobliskich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że materiał sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto nasz materiał oferuje dużo ciepła w procesie spalania, przez co jest opłacalnym wyborem i do domów jednorodzinnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Jesteśmy obecni na rynku materiałów opałowych już od ponad 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o kupno – kupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami produktu. Zadbaliśmy dodatkowo o to, aby zamówienie materiału nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego lub firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Szydłowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry jakościowe to coś, czego możesz być pewny, kupując dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w mieście Szydłów. W szczególności kluczowa jest niewielka ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Dodatkowo paliwo odznacza się korzystną wartością opałową i wydajnością, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek oferowany w mieście Szydłów jest dostarczany w wytrzymałychopakowaniach zawierających 25 kilogramów materiału, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli potrzebujesz niedrogiego w eksploatacji i efektywnego materiału do ogrzania swojego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szydłów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na innowacyjne paliwo z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszystkie normy jakości, otrzymał istotne atesty, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, dzięki której znajdziesz jego parametry i skład,

  • komfort przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe przechowywanie w określonym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport zamówionego opału nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szydłowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szydłów

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Szydłów, ale również w wielu innych miastach w Polsce. Jako doświadczony producent, który od wielu lat cieszy się zaufaniem wśród klientów, możemy zaoferować Ci świetną jakość sprzedawanego opału, jego doskonałe parametry i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek opałowy to znakomita pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć bieżące płatności, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne i niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość toksycznych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W ten sposób możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Szydłowie, lecz również przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego sklepu zdobył liczne odznaczenia i spełnia wszystkie obowiązujące regulacje. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do ogrzania budynku o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych w tym momencie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo opału, to zapraszamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Szydłowie i okolicach!

Ekogroszek Szydłów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek