Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koprzywnica

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Koprzywnicy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele wariantów innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką wydajnością opału. Oferowane materiały wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, które współgrają z korzystnymi cenami. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Koprzywnica w kilku wersjach. Z tego względu w prosty sposób wybierzesz opał do indywidualnych potrzeb i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koprzywnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL postaraliśmy się, aby oferowany ekogroszek w Koprzywnicy i okolicach spełniał oczekiwania nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnej wielkości i zapewni odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Dodatkowo nasz materiał zapewnia dużo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem i do budynków mieszkalnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie na rynku opału już od przeszło 30 lat. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kupno – zamówiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry podane na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami opału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zamówienie opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego bądź firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Koprzywnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry techniczne to kwestia, której możesz być pewny, wybierając nasz ekogroszek workowany w mieście Koprzywnica. Przede wszystkim istotna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Dodatkowo paliwo wyróżnia się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek opałowy oferowany w mieście Koprzywnica jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli chcesz skorzystać z ekonomicznego i wydajnego materiału do zapewniania ciepła dla każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Koprzywnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając najnowocześniejsze produkty z naszego asortymentu, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie regulacje w kwestii jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a do tego jest wzbogacony o naklejkę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację i skład,

  • komfort przechowywania – każdy typ opału z tej kategorii jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, które umożliwiają higieniczne i bezproblemowe składowanie w kotłowni lub przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zakupionego materiału nie sprawiał żadnego problemu, a jego przenoszenie z i do pojazdu było łatwe oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Koprzywnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koprzywnica

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Koprzywnicy, ale również w wielu innych miastach w Polsce. Jako doświadczony producent, który od dekad zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zapewnić Ci najwyższą jakość proponowanego paliwa, jego znakomite parametry techniczne oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Nasz ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć bieżące płatności, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne oraz opłacalne, a w trakcie jego spalania nie powstaje nadmierna ilość szkodliwych związków chemicznych i przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. W ten sposób oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w Koprzywnicy, ale również przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnorodne odznaczenia i spełnia wszystkie obowiązujące normy. Nowoczesne paliwo węglowe nada się do utrzymania żądanej temperatury w domu o dowolnych wymiarach i może być używane w niemal wszystkich piecach dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do zamówienia oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Koprzywnicy i okolicach!

Ekogroszek Koprzywnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek