Ekogroszek workowany Bodzentyn

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Bodzentynie? Zatem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej obecnej oferty! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele rodzajów efektywnego, wyróżniającego się najwyższą wydajnością opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL rozwiązania wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, które współgrają z korzystnymi kosztami zakupu. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dopilnowaliśmy, abyś mógł kupić ekogroszek w Bodzentynie w kilku wersjach. Z tego względu z łatwością wybierzesz materiał do własnych potrzeb i rodzaju pieca, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Bodzentyn

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w mieście Bodzentyn i okolicach spełniał potrzeby nawet osób o wysokich wymaganiach. Jako producent dokładnie przetestowaliśmy, czy ekogroszek poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarów i będzie w stanie zapewnić żądaną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto nasz materiał zapewnia sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Nasza firma działa na rynku opału od przeszło trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz gwarancję, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany odznacza się wysoką jakością, a jego parametry podane na opakowaniu są zgodne z rzeczywistymi właściwościami opału. Zadbaliśmy także o to, aby kupno paliwa nie powodowało nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Bodzentynie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Doskonałe parametry jakościowe to aspekt, którego możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Bodzentynie. Szczególnie istotna jest mała ilość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Co więcej, opał odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek workowany oferowany w Bodzentynie jest dostarczany w trwałychworkach zawierających 25 kilogramów materiału, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz opłacalnego i efektywnego materiału do ogrzania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Bodzentyn)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając nowoczesne paliwo węglowe z naszego asortymentu, wybierasz opał, który spełnia wszystkie wytyczne w kwestii jakości, otrzymał liczne certyfikaty, a do tego jest wzbogacony o naklejkę, dzięki której znajdziesz jego parametry i skład,

  • komfort przechowywania – każdy wariant opału z tej kategorii jest dostarczany w trwałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i wygodne przechowywanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – pilnujemy, aby przewóz kupionego ekogroszku nie sprawiał żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Bodzentynie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Bodzentyn

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Bodzentyn, ale też w pozostałych miastach w Polsce. Jako doświadczony producent, który od dekad zdobywa zaufanie na rynku, możemy zapewnić Ci doskonałą jakość sprzedawanego paliwa, jego doskonałe parametry i przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to perfekcyjna oferta dla wszystkich osób, które pragną zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest przede wszystkim wydajne i niedrogie, a podczas jego spalania nie wytwarza się nadmierna ilość niebezpiecznych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój kocioł. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Bodzentyn, lecz też przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia.

To nie koniec – ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnorodne odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi wytycznymi. Najnowocześniejsze źródło ciepła nada się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich piecach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Bodzentynie i okolicach!

Ekogroszek Bodzentyn - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem