Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrowiec Świętokrzyski

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Ostrowcu Świętokrzyskim? Zatem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom wiele rodzajów nowoczesnego, odznaczającego się najwyższą jakością opału. Oferowane materiały odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi, które współgrają z niskimi opłatami. To jeszcze nie wszystko – chcąc spełnić Twoje oczekiwania, dopilnowaliśmy, abyś mógł kupić ekogroszek w mieście Ostrowiec Świętokrzyski w różnych wersjach. Dzięki temu z łatwością dostosujesz opał do indywidualnych wymagań i rodzaju kotła, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrowiec Świętokrzyski

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Ostrowiec Świętokrzyski i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarów i będzie w stanie zagwarantować wymaganą temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Warto także wspomnieć, że wytwarzany przez nas materiał oferuje dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem i do budynków mieszkalnych, i siedzib firm oraz innych budynków.

Działamy na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu są zgodne z rzeczywistymi właściwościami materiału. Staramy się również, aby zakup opału nie powodowało nadwyrężenia domowego lub firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Ostrowcu Świętokrzyskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Ostrowcu Świętokrzyskim. Szczególnie istotna jest nieduża ilość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Co więcej, paliwo wyróżnia się świetną wartością opałową i wydajnością, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Śmiało możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek workowany dostępny w mieście Ostrowiec Świętokrzyski jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których umieszczone są ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz niedrogiego w eksploatacji i efektywnego energetycznie materiału do ogrzewania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ostrowiec Świętokrzyski)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne materiały z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie regulacje w kwestii jakości, otrzymał liczne atesty, a dodatkowo został wzbogacony o etykietę, dzięki której znajdziesz jego parametry oraz skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających czyste i łatwe magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu bądź na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego opału nie sprawiał żadnych kłopotów, a jego transportowanie z i do pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ostrowcu Świętokrzyskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostrowiec Świętokrzyski

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale też w wielu innych miastach w kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem w branży, możemy zapewnić Ci rewelacyjną klasę sprzedawanego opału, jego doskonałe parametry oraz przystępne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich osób, które pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne i opłacalne, a wskutek jego spalania nie wydziela się zbyt wysoka ilość toksycznych związków chemicznych oraz nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale również przez ograniczenie ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty zdobył liczne certyfikaty i spełnia wszelakie obowiązujące wymagania. Innowacyjne źródło ciepła nada się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o dowolnej wielkości i może być stosowane w praktycznie wszystkich piecach dostępnych w tym momencie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i opłacalnego paliwa grzewczego, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach!

Ekogroszek Ostrowiec Świętokrzyski - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek