Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Osiek - świętokrzyskie

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Osiek? W takim wypadku zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego aktualnego asortymentu! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór innowacyjnego, wyróżniającego się najwyższą klasą paliwa węglowego. Oferowane materiały odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi, które idą w parze z niskimi kosztami zakupu. Dodatkowo, chcąc spełnić Twoje potrzeby, zadbaliśmy o to, żebyś mógł zamówić ekogroszek w Osieku w różnorodnych rodzajach. Z tego względu w prosty sposób dopasujesz paliwo do własnych potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Osiek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w Osieku i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w piecach różnych gabarytów i zapewni optymalną temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz opał zapewnia dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem i do budynków mieszkalnych, i placówek firm oraz innych budynków.

Pracujemy na rynku materiałów opałowych od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o decyzję kupna – zakupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a jego parametry wymienione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi właściwościami opału. Skupiamy się też na tym, aby kupno materiału nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Osieku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry techniczne to coś, czego możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w mieście Osiek. Szczególnie istotna jest nieduża zawartość pozostałości powstających w efekcie spalania. Ponadto paliwo wyróżnia się świetną wartością opałową oraz efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na sprawne utrzymanie temperatury i niższe koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w Osieku jest sprzedawany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kilogramów materiału, w których znajdują się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i wydajnego paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Osiek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – kupując najnowocześniejsze materiały z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami w kwestii jakości, otrzymał istotne odznaczenia, a do tego został wzbogacony o naklejkę, na której możesz przeanalizować jego właściwości oraz skład,

  • komfort przechowywania – każdy wariant ekogroszku jest dostarczany w trwałych polipropylenowych workach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w kotłowni czy na podwórku,

  • łatwość dozowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – pilnujemy, aby transport kupionego opału nie powodował żadnych kłopotów, a jego przenoszenie z i do pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Osieku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Osiek

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Osiek, ale także w pozostałych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od dekad cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zagwarantować Ci doskonałą jakość dostępnego opału, jego doskonałe parametry oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek opałowy to perfekcyjna oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne energetycznie oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie powstaje nadmierna liczba toksycznych związków chemicznych oraz nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój kocioł. W ten sposób oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w Osieku, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty zdobył liczne atesty i jest zgodny ze wszystkimi ważnymi wymaganiami. Innowacyjne źródło energii nada się do ocieplenia budynku o dowolnej wielkości oraz może być używane w praktycznie wszystkich kotłach sprzedawanych obecnie na rynku. Jeśli szukasz wydajnego i korzystnego cenowo paliwa grzewczego, to zachęcamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Osiek i okolicach!

Ekogroszek Osiek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek