Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Korczyn

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Nowym Korczynie? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór nowoczesnego, wyróżniającego się doskonałą wydajnością materiału opałowego. Oferowane materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, które łączą się z korzystnymi cenami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, postaraliśmy się, żebyś mógł kupić ekogroszek w Nowym Korczynie w kilku wersjach. W efekcie z łatwością wybierzesz paliwo do indywidualnych potrzeb i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia żądanej temperatury w budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Korczyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Nowym Korczynie i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako producent upewniliśmy się, że materiał sprawdzi się w kotłach różnej wielkości i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo produkowany przez naszą firmę ekogroszek zapewnia sporo ciepła w procesie spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem i do domów, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy w branży opału już od 1989 roku. Dzięki temu masz gwarancję, że zakupiony w SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy również o to, aby zamówienie materiału nie było powodem nadwyrężenia osobistego czy firmowego budżetu. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Korczynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to aspekt, którego możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Nowy Korczyn. Przede wszystkim ważna jest mała ilość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Ponadto opał wyróżnia się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Ekogroszek opałowy oferowany w mieście Nowy Korczyn jest transportowany w wytrzymałychopakowaniach o wadze 25 kg, w których umieszczone są ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli poszukujesz ekonomicznego i wydajnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowy Korczyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając najnowocześniejsze produkty z naszego asortymentu, wybierasz opał, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami w kwestii jakości, otrzymał liczne atesty, a dodatkowo jest wzbogacony o etykietę, na której możesz poznać jego parametry oraz skład,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i bezproblemowe przechowywanie w dedykowanym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • sprawny i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport zamówionego materiału nie powodował żadnych kłopotów, a jego przenoszenie z i do samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Korczynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowy Korczyn

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Nowy Korczyn, ale również w wielu innych miastach w kraju. Jako renomowany wytwórca, który od długiego czasu zdobywa zaufanie na rynku, możemy zaoferować Ci najwyższą jakość dostępnego paliwa, jego znakomite parametry, a także korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to perfekcyjna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest przede wszystkim efektywne oraz opłacalne, a podczas jego spalania nie wytwarza się zbyt wysoka ilość szkodliwych związków chemicznych i dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w Nowym Korczynie, ale także przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszego sklepu ma liczne odznaczenia i jest zgodny ze wszystkimi istotnymi wymaganiami. Innowacyjne paliwo węglowe sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o jakichkolwiek gabarytach oraz może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach oferowanych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo opału, to zapraszamy do użytkowania wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Nowy Korczyn i okolicach!

Ekogroszek Nowy Korczyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek