Ekogroszek workowany Wodzisław

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Wodzisław? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór innowacyjnego, charakteryzującego się doskonałą klasą paliwa węglowego. Dostępne materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, które idą w parze z niskimi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Wodzisław w kilku rodzajach. W efekcie w prosty sposób dostosujesz opał do swoich możliwości i typu pieca, którego używasz do zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Wodzisław

EKOGROSZEK dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Wodzisław i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i zapewni wymaganą temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także podkreślić, że nasz materiał zapewnia dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Zdobywamy doświadczenie na rynku opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o zakup – kupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu będą zgodne z realnymi właściwościami opału. Staramy się też, aby kupno materiału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Wodzisławiu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to kwestia, której możesz być pewny, zamawiając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w Wodzisławiu. Szczególnie ważna jest mała zawartość pozostałości powstających w efekcie spalania. Ponadto paliwo wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Wodzisław jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli chcesz skorzystać z niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego materiału do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Wodzisław)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując innowacyjne paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszystkie normy jakości, dysponuje licznymi atestami, a do tego został wyposażony w naklejkę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację oraz skład,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i proste magazynowanie w kotłowni czy na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i korzystny transport – staramy się, aby transport kupionego produktu nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu było proste oraz sprawne.

Ekogroszek workowany w Wodzisławiu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Wodzisław

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Wodzisławiu, ale też w różnych innych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od dekad zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci świetną jakość sprzedawanego paliwa, jego znakomite parametry oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim efektywne oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt wysoka liczba szkodliwych substancji i przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Wodzisław, lecz również przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty uzyskał liczne atesty i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ogrzania budynku o dowolnych gabarytach i może być używane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z wydajnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Wodzisławiu i okolicach!

Ekogroszek Wodzisław - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek