Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wodzisław

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Wodzisław? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór innowacyjnego, charakteryzującego się doskonałą klasą paliwa węglowego. Dostępne materiały charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, które idą w parze z niskimi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Wodzisław w kilku rodzajach. W efekcie w prosty sposób dostosujesz opał do swoich możliwości i typu pieca, którego używasz do zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wodzisław

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Wodzisław i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i zapewni wymaganą temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także podkreślić, że nasz materiał zapewnia dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Zdobywamy doświadczenie na rynku opału już od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o zakup – kupiony w naszym sklepie ekogroszek workowany będzie wysokiej jakości, a jego parametry podane na opakowaniu będą zgodne z realnymi właściwościami opału. Staramy się też, aby kupno materiału nie powodowało nadwyrężenia osobistego bądź firmowego portfela. W związku z tym cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Wodzisławiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry jakościowe to kwestia, której możesz być pewny, zamawiając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w Wodzisławiu. Szczególnie ważna jest mała zawartość pozostałości powstających w efekcie spalania. Ponadto paliwo wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Wodzisław jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli chcesz skorzystać z niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego materiału do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wodzisław)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując innowacyjne paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszystkie normy jakości, dysponuje licznymi atestami, a do tego został wyposażony w naklejkę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację oraz skład,

  • komfort magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i proste magazynowanie w kotłowni czy na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i korzystny transport – staramy się, aby transport kupionego produktu nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie do i z pojazdu było proste oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wodzisławiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wodzisław

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Wodzisławiu, ale też w różnych innych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od dekad zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci świetną jakość sprzedawanego paliwa, jego znakomite parametry oraz korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek to znakomita oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim efektywne oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt wysoka liczba szkodliwych substancji i przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Wodzisław, lecz również przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty uzyskał liczne atesty i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami. Najnowocześniejsze paliwo węglowe nada się do ogrzania budynku o dowolnych gabarytach i może być używane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z wydajnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Wodzisławiu i okolicach!

Ekogroszek Wodzisław - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek