Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stąporków

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Stąporków? W takim razie zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszej obecnej oferty! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele propozycji nowoczesnego, charakteryzującego się doskonałą jakością opału. Sprzedawane w SAM-BUD-ROL materiały wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi cenami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje potrzeby, dopilnowaliśmy, żebyś mógł kupić ekogroszek w mieście Stąporków w różnorodnych rodzajach. W efekcie w prosty sposób dopasujesz opał do swoich możliwości i typu kotła, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stąporków

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od produkcji i dostawy opału skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Stąporków i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wysokich wymaganiach. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy paliwo będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Ponadto wytwarzany przez nas materiał oferuje sporo ciepła w trakcie spalania, przez co jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i siedzib firm oraz innych budynków.

Pracujemy na rynku paliw opałowych od przeszło 30 lat. Dzięki temu nie musisz się obawiać o zakup – nabyty u nas węgiel ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji przedstawione na opakowaniu będą zgodne z faktycznymi cechami materiału. Staramy się również, aby zakup materiału nie powodowało nadwyrężenia domowego czy firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Stąporkowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewien, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Stąporkowie. Przede wszystkim kluczowa jest mała zawartość pozostałości, które powstają podczas spalania. Ponadto opał wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii oraz wydajnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Stąporków jest dostarczany w wytrzymałychworkach o wadze 25 kg, w których mieszczą się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeśli poszukujesz niedrogiego w eksploatacji i wydajnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stąporków)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając najnowocześniejsze materiały z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a do tego został wzbogacony o naklejkę, dzięki której znajdziesz jego parametry i składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy typ materiału z tej kategorii jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe przechowywanie w określonym pomieszczeniu czy na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i korzystny transport – pilnujemy, aby przewóz zamówionego materiału nie powodował żadnych kłopotów, a jego transportowanie z i do pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Stąporkowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stąporków

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Stąporkowie, ale także w innych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zapewnić Ci doskonałą klasę sprzedawanego materiału, jego znakomite cechy techniczne i przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to doskonała oferta dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest przede wszystkim efektywne i opłacalne, a w trakcie jego spalania nie produkuje się nadmierna liczba szkodliwych związków chemicznych oraz dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój piec. Tym samym możesz oszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Stąporkowie, ale także przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszego sklepu ma liczne certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami. Nowoczesne źródło ciepła sprawdzi się do utrzymania wymaganej temperatury w domu o jakichkolwiek wymiarach i może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych aktualnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z wydajnego i opłacalnego opału, to zapraszamy do zamówienia oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Stąporkowie i okolicach!

Ekogroszek Stąporków - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek