Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Połaniec

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Połańcu? Mamy coś w sam raz dla Ciebie – zachęcamy do poznania detali naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór nowoczesnego, charakteryzującego się świetną jakością opału. Dostępne rozwiązania wyróżniają się doskonałymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. To jeszcze nie koniec – wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w Połańcu w kilku wersjach. W efekcie z łatwością dostosujesz opał do własnych wymagań i rodzaju pieca, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Połaniec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Połańcu i sąsiednich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy ekogroszek będzie odpowiednio funkcjonować w piecach różnej wielkości i zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także wspomnieć, że nasz ekogroszek generuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest korzystnym cenowo wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Pracujemy na rynku opału już od przeszło trzech dekad. Ze względu na naszą wieloletnią działalność możesz mieć pewność, że zakupiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu są zgodne z realnymi cechami opału. Staramy się również, aby zakup opału nie było powodem nadwyrężenia osobistego bądź firmowego portfela. W związku z tym cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Połańcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to coś, czego możesz być pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Połaniec. W szczególności ważna jest nieduża ilość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Co więcej, opał odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, co automatycznie przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek obecny w naszym asortymencie w Połańcu jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których umieszczone są ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli poszukujesz niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzewania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Połaniec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując nowoczesne produkty z naszego sklepu, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie regulacje dotyczące jakości, dysponuje istotnymi certyfikatami, a ponadto jest wzbogacony o naklejkę, dzięki której możesz poznać jego specyfikację oraz skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają higieniczne i łatwe magazynowanie w kotłowni bądź na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • prosty i korzystny transport – staramy się, aby przewóz zamówionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego transportowanie z i do samochodu było łatwe oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Połańcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Połaniec

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Połańcu, ale również w innych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany wytwórca, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem w branży, możemy zagwarantować Ci wysoką klasę sprzedawanego materiału, jego znakomite cechy techniczne oraz korzystne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek workowany to perfekcyjna propozycja dla wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne oraz korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt wysoka liczba szkodliwych związków chemicznych oraz dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w Połańcu, lecz także przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszego sklepu ma różnorodne atesty i jest zgodny ze wszystkimi istotnymi przepisami. Nowoczesne paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia domu o jakiejkolwiek wielkości i może być używane w praktycznie wszystkich kotłach dostępnych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz wydajnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Połańcu i okolicach!

Ekogroszek Połaniec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek