Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Klimontów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Klimontów? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji innowacyjnego, wyróżniającego się wysoką jakością opału. Oferowane rozwiązania odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, które łączą się z niskimi cenami. To jeszcze nie koniec – chcąc spełnić Twoje potrzeby, postaraliśmy się, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Klimontów w różnych wersjach. W efekcie w prosty sposób dostosujesz opał do swoich potrzeb i typu pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Klimontów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Klimontowie i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy opał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że nasz opał generuje dużo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Nasza firma działa na rynku opału już od 1989 roku. Dzięki temu masz pewność, że kupiony u nas ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy również o to, aby zakup materiału nie powodowało nadwyrężenia osobistego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Klimontowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry to aspekt, którego możesz być pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w Klimontowie. W szczególności kluczowa jest nieduża zawartość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Dodatkowo materiał wyróżnia się korzystną wartością opałową i efektywnością energetyczną, co bezpośrednio przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w Klimontowie jest transportowany w trwałychworkach zawierających 25 kilogramów materiału, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli potrzebujesz opłacalnego i efektywnego paliwa do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Klimontów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na najnowocześniejsze paliwo z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie regulacje dotyczące jakości, otrzymał liczne odznaczenia, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości i skład,

  • łatwość przechowywania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających czyste i łatwe przechowywanie w kotłowni czy na zewnątrz,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezpieczny transport – staramy się, aby transport zamówionego opału nie powodował żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Klimontowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Klimontów

Starając się spełnić wymagania naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w Klimontowie, ale także w różnych innych miastach w kraju. Jako doświadczony wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zapewnić Ci najwyższą klasę sprzedawanego paliwa, jego doskonałe cechy techniczne oraz korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek to doskonała oferta dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo wydajne i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt duża liczba toksycznych związków chemicznych oraz przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój kocioł. Tym samym oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w Klimontowie, lecz również przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To nie koniec – ekogroszek z naszej oferty ma różnego rodzaju atesty i spełnia wszelakie obowiązujące przepisy. Najnowocześniejsze paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia domu o dowolnych gabarytach oraz może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych w tym momencie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zapraszamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Klimontowie i okolicach!

Ekogroszek Klimontów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek