Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ożarów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Ożarów? W takim wypadku zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele wariantów nowoczesnego, charakteryzującego się wysoką klasą materiału opałowego. Oferowane produkty wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, postaraliśmy się, byś mógł kupić ekogroszek w mieście Ożarów w różnorodnych wariantach. Dzięki temu bez problemu dostosujesz paliwo do własnych wymagań i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ożarów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży opału skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w mieście Ożarów i okolicach spełniał oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i będzie w stanie zapewnić odpowiednią temperaturę w każdym miejscu w budynku. Ponadto nasz opał generuje dużo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Działamy na rynku paliw opałowych od przeszło 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o decyzję kupna – nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a parametry wymienione na opakowaniu będą zgodne z realnymi cechami materiału. Skupiamy się również na tym, aby kupno materiału nie powodowało nadwyrężenia osobistego lub firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Ożarowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to coś, czego możesz być stuprocentowo pewny, wybierając dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany w mieście Ożarów. Szczególnie istotna jest niewielka zawartość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Co więcej, materiał charakteryzuje się wysoką wartością opałową i efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy dostępny w mieście Ożarów jest sprzedawany w wytrzymałychworkach zawierających 25 kg materiału, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli poszukujesz opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ożarów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na nowoczesne paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie regulacje dotyczące jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a ponadto jest wyposażony w naklejkę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację oraz składniki,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj materiału z tej kategorii jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i proste magazynowanie w kotłowni lub na podwórku,

  • łatwość dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość materiału, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • sprawny i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport kupionego ekogroszku nie sprawił żadnych kłopotów, a jego przenoszenie do i z pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ożarowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ożarów

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Ożarowie, ale też w innych miastach w całym kraju. Jako działający od dawna producent, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zapewnić Ci świetną jakość dostępnego paliwa, jego znakomite cechy techniczne oraz korzystne koszty – cena ekogroszku u nas jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz ekogroszek workowany to perfekcyjna oferta dla wszystkich klientów, którzy chcą zaoszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności efektywne i korzystne cenowo, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość szkodliwych związków chemicznych czy nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym możesz oszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Ożarowie, ale też przez redukcję ewentualnych napraw urządzenia grzewczego.

Ponadto ekogroszek z naszego asortymentu zdobył liczne atesty i spełnia wszelakie istotne wymagania. Innowacyjne źródło ciepła nada się do ogrzania domu o dowolnych gabarytach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich kotłach oferowanych obecnie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Ożarowie i okolicach!

Ekogroszek Ożarów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek