Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skalbmierz

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Skalbmierzu? W takim wypadku zapraszamy do poznania detali naszej obecnej oferty! W naszym sklepie przyszykowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór nowoczesnego, cechującego się świetną wydajnością paliwa węglowego. Sprzedawane przez nas rozwiązania odznaczają się świetnymi parametrami, które łączą się z niskimi opłatami. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Skalbmierz w kilku rodzajach. Z tego względu w prosty sposób dopasujesz materiał do swoich możliwości i rodzaju kotła, którego używasz do zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skalbmierz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy opału skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Skalbmierzu i sąsiednich miejscowościach sprostał oczekiwaniom nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przeanalizowaliśmy, czy materiał sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych gabarytów i zapewni odpowiednią temperaturę w każdej części budynku. Ponadto wytwarzany przez nas materiał generuje dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów, jak i placówek firm oraz innych budynków.

Nasza firma działa w sektorze opału od 1989 roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać o decyzję kupna – nabyty u nas ekogroszek opałowy odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi właściwościami produktu. Staramy się także, aby zakup opału nie było powodem nadwyrężenia domowego lub firmowego budżetu. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Skalbmierzu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewny, wybierając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Skalbmierz. Szczególnie kluczowa jest niewielka zawartość popiołu, który powstaje podczas spalania. Ponadto materiał wyróżnia się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością, co bezpośrednio przekłada się na generację sporej ilości ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Skalbmierz jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli poszukujesz opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do zapewniania ciepła dla dowolnego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie perfekcyjnym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Skalbmierz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając innowacyjne paliwo węglowe z naszego asortymentu, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszystkie normy jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a ponadto jest wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego właściwości oraz składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających czyste i łatwe przechowywanie w kotłowni lub na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – staramy się, aby przewóz kupionego produktu nie sprawiał żadnego problemu, a jego przenoszenie do i z samochodu było proste oraz wygodne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Skalbmierzu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Skalbmierz

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w SAM-BUD-ROL przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Skalbmierzu, ale również w innych miejscowościach w całym kraju. Jako renomowany producent, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zaoferować Ci najwyższą klasę sprzedawanego materiału, jego znakomite cechy techniczne, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo efektywne energetycznie oraz opłacalne, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt wysoka ilość niebezpiecznych substancji czy nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twoje urządzenie grzewcze. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Skalbmierzu, lecz też przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu ma różnego rodzaju certyfikaty i spełnia wszystkie ważne wytyczne. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do ocieplenia domu o jakichkolwiek rozmiarach i może być używane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeżeli poszukujesz efektywnego i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zakupu produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Skalbmierz i okolicach!

Ekogroszek Skalbmierz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek