Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kazimierza Wielka

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Kazimierza Wielka? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszej aktualnej oferty! W naszym sklepie zapewniamy klientom wiele propozycji efektywnego, charakteryzującego się świetną jakością materiału opałowego. Oferowane materiały wyróżniają się znakomitymi parametrami, które idą w parze z korzystnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w Kaziemierzy Wielkiej w różnorodnych rodzajach. Dzięki temu z łatwością wybierzesz materiał do indywidualnych wymagań i typu pieca, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kazimierza Wielka

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W SAM-BUD-ROL skupiliśmy się na tym, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Kaziemierzy Wielkiej i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy paliwo poradzi sobie w kotłach różnej wielkości i będzie w stanie zagwarantować żądaną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także podkreślić, że nasz opał oferuje sporo ciepła podczas spalania, ze względu na co jest opłacalnym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Działamy w sektorze opału już od ponad 30 lat. Z tego względu nie musisz się obawiać o kupno – zakupiony u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry przedstawione na opakowaniu będą zgodne z realnymi właściwościami opału. Zadbaliśmy także o to, aby zamówienie paliwa nie było powodem nadwyrężenia domowego bądź firmowego portfela. W efekcie cena naszego ekogroszku jest wyjątkowo atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Kaziemierzy Wielkiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to kwestia, której możesz być pewny, zamawiając nasz ekogroszek workowany w Kaziemierzy Wielkiej. Szczególnie ważna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Ponadto opał odznacza się świetną wartością opałową i efektywnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszym asortymencie w mieście Kazimierza Wielka jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli poszukujesz opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzania swojego budynku, to dostępny w naszym sklepie ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kazimierza Wielka)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – stawiając na nowoczesne produkty z naszego asortymentu, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi normami jakości, otrzymał cenione odznaczenia, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego specyfikację oraz składniki,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant opału z tej kategorii jest transportowany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, umożliwiających czyste i łatwe składowanie w kotłowni czy przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby transport kupionego ekogroszku nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kaziemierzy Wielkiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kazimierza Wielka

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym sklepie przyszykowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Kazimierza Wielka, ale również w pozostałych miastach w Polsce. Jako renomowany wytwórca, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zapewnić Ci wysoką jakość sprzedawanego materiału, jego znakomite parametry i przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek to idealna propozycja dla wszystkich klientów, którzy pragną ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie i opłacalne, a w trakcie jego spalania nie wytwarza się nadmierna ilość toksycznych związków chemicznych czy nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w Kaziemierzy Wielkiej, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu ma liczne atesty i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi normami. Nowoczesne źródło energii sprawdzi się do ogrzania budynku o dowolnych rozmiarach oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego i ekonomicznego opału, to zachęcamy do zamówienia oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Kazimierza Wielka i okolicach!

Ekogroszek Kazimierza Wielka - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek