Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wiślica

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Wiślicy? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie przygotowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór efektywnego, cechującego się świetną wydajnością materiału opałowego. Oferowane produkty charakteryzują się doskonałymi parametrami, które współgrają z atrakcyjnymi opłatami. Co więcej, wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, dopilnowaliśmy, żebyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Wiślica w różnorodnych rodzajach. W efekcie z łatwością dostosujesz materiał do swoich możliwości i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wiślica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie postaraliśmy się, aby dostępny ekogroszek w mieście Wiślica i pobliskich miejscowościach spełniał oczekiwania nawet szczególnie wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy paliwo poradzi sobie w piecach różnych rozmiarów i zapewni optymalną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Ponadto wytwarzany przez naszą firmę materiał oferuje dużo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Zdobywamy doświadczenie w sektorze materiałów opałowych już od 1989 roku. Z tego względu masz pewność, że nabyty u nas ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami opału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zakup paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Wiślicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry to kwestia, której możesz być pewien, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Wiślica. Przede wszystkim kluczowa jest mała zawartość pozostałości powstających w trakcie spalania. Ponadto materiał charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii i wydajnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Ekogroszek workowany dostępny w mieście Wiślica jest transportowany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeżeli potrzebujesz niedrogiego w użytkowaniu i efektywnego energetycznie materiału do ogrzania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wiślica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając najnowocześniejsze paliwo z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, dysponuje istotnymi atestami, a ponadto jest wzbogacony o etykietę, dzięki której znajdziesz jego właściwości i skład,

  • wygoda magazynowania – każdy wariant opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i bezproblemowe magazynowanie w określonym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • prosty sposób dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką ilość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – pilnujemy, aby transport kupionego ekogroszku nie sprawiał żadnego problemu, a jego przenoszenie z i do samochodu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wiślicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wiślica

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Wiślicy, ale również w różnych innych miejscowościach w kraju. Jako renomowany wytwórca, który od dekad cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zapewnić Ci wysoką klasę dostępnego materiału, jego świetne parametry, a także korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas ekogroszek opałowy to perfekcyjna oferta dla wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne i niedrogie, a podczas jego spalania nie wytwarza się zbyt duża liczba toksycznych związków chemicznych czy przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. W ten sposób oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Wiślicy, lecz również przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnego rodzaju certyfikaty i spełnia wszystkie obowiązujące wymagania. Najnowocześniejsze źródło energii nada się do utrzymania żądanej temperatury w domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich kotłach dostępnych obecnie na rynku. Jeśli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego materiału opałowego, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Wiślica i okolicach!

Ekogroszek Wiślica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek