Ekogroszek workowany Jędrzejów

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w mieście Jędrzejów? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć nowoczesne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów opałowych, dzięki czemu udało nam się wypracować zaufanie tysięcy osób prywatnych oraz firm z różnych województw. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w Jędrzejowie, jak i różnych innych miejscach w kraju. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy różne rodzaje nowoczesnych materiałów opałowych, których najwyższa klasa idzie w parze z atrakcyjną ceną zakupu. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Jędrzejów

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Jędrzejów i pobliskich miejscowościach to bez wątpienia wybór skierowany do osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają innowacyjnego i wydajnego materiału opałowego. Widoczne w naszej ofercie ekogroszki workowane doskonale nadają się do wyposażania nie tylko domów jednorodzinnych, ale też budynków o innym przeznaczeniu – siedzib firm, zakładów przemysłowych i tym podobnych. Bez obaw można stosować węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, z poczuciem, że wytworzone ciepło zapewni prawidłową temperaturę w każdym kącie.

To jeszcze nie wszystko! Dzięki własnej produkcji mamy szansę sprzedawać wydajny i najwyższej jakości produkt w korzystnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt masz okazję postawić na sprawdzony, dobrze oceniany przez klientów i zgodny z wszystkimi regulacjami ekogroszek bez naciągania domowego lub należącego do firmy majątku. Korzystając z naszego węgla zminimalizujesz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Jędrzejowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Jędrzejów i okolicach odznacza się w szczególności niezwykle korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością popiołu produkowaną w przebiegu wykorzystania. Z dobrym skutkiem można używać nasz opał w kotłach grzewczych dowolnej klasy oraz sprzętach kategorii ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony materiał jest pakowany w wytrzymałe, wygodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są jednocześnie niewymagające w transporcie. W naszym asortymencie znajdziesz wydajny ekogroszek w różnorodnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą ilością produkowanego ciepła, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Jędrzejów)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję klasy produktów, za którą odpowiadają szanowani oraz zaufani dostawcy, a także dedykowane oznaczenia widoczne na produkcie, informujące o składzie oraz zawartości ekogroszku,

  • bezproblemowy transport – ekogroszek workowany jest łatwy, a także szybki w przenoszeniu do i z samochodu, co naturalnie przekłada się na szybkość przesyłki dokładnie do konkretnego miejsca,

  • łatwość utrzymania porządku – dostępny u nas ekogroszek jest bezproblemowy i czysty w składowaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą być przechowywane nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • możliwość wygodnego dawkowania udostępniania przez dokładnie określoną ilość i masę efektywnego materiału opałowego, który z łatwością mieści się w zbiornikach.

Ekogroszek workowany w Jędrzejowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Jędrzejów

W SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom świetnej jakości paliwo, które jest polecane do budynków mieszkalnych, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz asortyment, w obrębie którego znajdziesz między innymi ekogroszek workowany oferowany w Jędrzejowie i okolicach, powstał szczególnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych chcących skorzystać z skutecznego, kompatybilnego z niemal wszystkimi kotłami nowoczesnego materiału opałowego.

Zamówienie wydajnego materiału opałowego prosto od producenta to jednocześnie doskonały sposób na ograniczenie opłat. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest zdecydowanie atrakcyjna, a do tego sam materiał opałowy zalicza się do grupy ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko korzystny koszt produktu, ale także świetną jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi normami.

Idealnym dowodem rewelacyjnej klasy ekogroszku oferowanego w Jędrzejowie są różnorodne certyfikaty, zaświadczające jego pierwszorzędne parametry i właściwości. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy produkt zawiera na opakowaniu szczegółowe informacje w kwestii proporcji popiołu, siarki oraz wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz spiekalności. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że podczas ogrzewania będą wydzielane spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia kotła. Zachęcamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie wymagany poziom temperatury w określonym budynku.

Ekogroszek Jędrzejów - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem