Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Działoszyce

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Działoszycach? W takim wypadku zapraszamy do zapoznania się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom różnorodny wybór nowoczesnego, wyróżniającego się najwyższą jakością opału. Oferowane produkty odznaczają się świetnymi parametrami, które łączą się z korzystnymi opłatami. To jeszcze nie wszystko – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, byś mógł zamówić ekogroszek w Działoszycach w kilku wariantach. W efekcie w prosty sposób dostosujesz paliwo do swoich wymagań i typu pieca, którego używasz do zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Działoszyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w mieście Działoszyce i okolicach spełniał potrzeby nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy ekogroszek będzie odpowiednio działać w kotłach różnych gabarytów i zagwarantuje optymalną temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Warto także podkreślić, że wytwarzany przez nas materiał generuje sporo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest korzystnym cenowo wyborem i do budynków mieszkalnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Zdobywamy doświadczenie w sektorze opału od 1989 roku. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że zakupiony u nas ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a jego parametry podane na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami opału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby kupno opału nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego portfela. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Działoszycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być pewien, wybierając nasz ekogroszek workowany w Działoszycach. Przede wszystkim kluczowa jest niewielka ilość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Ponadto opał odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz używać opału zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko! Węgiel ekogroszek obecny w naszym asortymencie w Działoszycach jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzewania swojego budynku, to dostępny w naszym sklepie ekogroszek będzie perfekcyjnym rozwiązaniem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Działoszyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne produkty z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami w kwestii jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a dodatkowo został wzbogacony o naklejkę, na której znajdziesz jego parametry i skład,

  • komfort magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i proste przechowywanie w kotłowni lub na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport zakupionego ekogroszku nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie z i do samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Działoszycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Działoszyce

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w SAM-BUD-ROL skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Działoszycach, ale również w innych miastach w Polsce. Jako działający od dawna producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość proponowanego paliwa, jego znakomite parametry, a także korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz ekogroszek workowany to idealna pozycja dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące płatności, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim efektywne energetycznie i opłacalne, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt duża liczba niebezpiecznych substancji oraz dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Działoszyce, ale też przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty zdobył liczne certyfikaty i spełnia wszystkie obowiązujące regulacje. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do ocieplenia domu o dowolnych gabarytach oraz może być stosowane w praktycznie wszystkich piecach sprzedawanych obecnie na rynku. Jeżeli chcesz skorzystać z wydajnego i ekonomicznego opału, to zapraszamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Działoszycach i okolicach!

Ekogroszek Działoszyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek