Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Małogoszcz

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Małogoszczu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele wariantów nowoczesnego, odznaczającego się świetną klasą paliwa węglowego. Dostępne produkty charakteryzują się doskonałymi parametrami, które idą w parze z niskimi cenami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, dopilnowaliśmy, byś mógł nabyć ekogroszek w mieście Małogoszcz w różnych rodzajach. Z tego względu bez problemu wybierzesz paliwo do indywidualnych wymagań i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Małogoszcz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w Małogoszczu i sąsiednich miejscowościach spełniał potrzeby nawet osób o najwyższych wymaganiach. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy materiał poradzi sobie w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarów i będzie w stanie zapewnić optymalną temperaturę w każdej części budynku. Warto także podkreślić, że produkowany przez nas opał zapewnia dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest atrakcyjnym cenowo wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do innych obiektów.

Jesteśmy obecni w branży opału już od 1989 roku. Dzięki temu masz gwarancję, że nabyty u nas węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a parametry wymienione na opakowaniu zgadzają się z rzeczywistymi cechami materiału. Staramy się również, aby kupno paliwa nie było powodem nadwyrężenia osobistego czy firmowego budżetu. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Małogoszczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Idealne parametry techniczne to kwestia, której możesz być pewny, wybierając dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany w Małogoszczu. W szczególności istotna jest mała ilość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Co więcej, paliwo odznacza się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i obniżone koszty ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek oferowany w mieście Małogoszcz jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych workach, w których znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeśli potrzebujesz opłacalnego i wydajnego materiału do ogrzewania swojego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Małogoszcz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszystkie wytyczne dotyczące jakości, otrzymał liczne certyfikaty, a ponadto jest wzbogacony o etykietę, na której znajdziesz jego właściwości i skład,

  • łatwość magazynowania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, zapewniających czyste i łatwe magazynowanie w określonym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • łatwość dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • sprawny i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego produktu nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie z i do pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Małogoszczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Małogoszcz

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Małogoszczu, ale także w wielu innych miastach w Polsce. Jako działający od dawna wytwórca, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie w branży, możemy zaoferować Ci wysoką klasę proponowanego paliwa, jego świetne cechy techniczne, a także korzystne koszty – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo atrakcyjna.

Nasz węgiel ekogroszek to idealna pozycja dla wszystkich osób, które chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim efektywne energetycznie i korzystne cenowo, a w trakcie jego spalania nie powstaje zbyt wysoka ilość toksycznych związków chemicznych oraz dokuczliwego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób możesz oszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Małogoszcz, ale także przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia grzewczego.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszej oferty uzyskał liczne certyfikaty i spełnia wszystkie ważne wymagania. Najnowocześniejsze źródło ciepła nada się do ogrzania domu o dowolnych wymiarach i może być wykorzystywane w niemal wszystkich piecach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo materiału opałowego, to zapraszamy do zamówienia wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Małogoszcz i okolicach!

Ekogroszek Małogoszcz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek