Ekogroszek workowany Kunów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Kunów? Zatem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego obecnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele rodzajów nowoczesnego, cechującego się świetną klasą paliwa węglowego. Dostępne produkty odznaczają się doskonałymi parametrami, które idą w parze z atrakcyjnymi kosztami zakupu. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, żebyś mógł kupić ekogroszek w mieście Kunów w kilku wersjach. W efekcie w prosty sposób wybierzesz materiał do własnych wymagań i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kunów

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży opału zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w mieście Kunów i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o wyjątkowych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że opał poradzi sobie w piecach różnej wielkości i zagwarantuje odpowiednią temperaturę w każdej części budynku. Ponadto produkowany przez naszą firmę opał oferuje sporo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy w sektorze materiałów opałowych od 1989 roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać o kupno – kupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami produktu. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zamówienie paliwa nie było powodem nadwyrężenia domowego lub firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Kunowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Znakomite parametry techniczne to coś, czego możesz być stuprocentowo pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Kunów. W szczególności istotna jest mała ilość pozostałości powstających podczas spalania. Ponadto materiał wyróżnia się korzystną wartością opałową oraz wydajnością, które automatycznie przekładają się na generację sporej ilości ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Z powodzeniem możesz używać opału zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Węgiel ekogroszek dostępny w mieście Kunów jest transportowany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których mieszczą się ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli chcesz skorzystać z niedrogiego w eksploatacji i wydajnego paliwa do ogrzewania każdego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Kunów)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – stawiając na innowacyjne materiały z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszystkie normy jakości, otrzymał cenione certyfikaty, a dodatkowo jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego specyfikację i składniki,

  • komfort magazynowania – każdy wariant ekogroszku jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i łatwe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • prosty sposób dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką zawartość materiału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • szybki i bezpieczny transport – staramy się, aby przewóz kupionego produktu nie powodował żadnych problemów, a jego przenoszenie z i do samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Kunowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kunów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Kunowie, ale też w pozostałych miejscowościach w całym kraju. Jako działający od dawna wytwórca, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę dostępnego paliwa, jego znakomite parametry oraz przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest naprawdę atrakcyjna.

Nasz ekogroszek opałowy to doskonała pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć bieżące płatności, jednocześnie nie tracąc jakości. Tego typu źródło ciepła jest w szczególności wydajne i niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt wysoka ilość niebezpiecznych substancji czy przeszkadzającego dymu. Dodatkowo nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twój piec. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko podczas zakupu ekogroszku w Kunowie, lecz również przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

To jeszcze nie wszystko – ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju odznaczenia i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wytycznymi. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do ogrzania domu o dowolnych wymiarach i może być używane w praktycznie wszystkich kotłach dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli poszukujesz wydajnego i ekonomicznego paliwa grzewczego, to zachęcamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Kunowie i okolicach!

Ekogroszek Kunów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.