Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Słupia

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Nowa Słupia? W takim wypadku zapraszamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów różnorodny wybór efektywnego, charakteryzującego się świetną jakością paliwa węglowego. Sprzedawane przez nas materiały charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. To jeszcze nie koniec – chcąc spełnić Twoje wymagania, dopilnowaliśmy, byś mógł nabyć ekogroszek w Nowej Słupi w różnorodnych wersjach. W efekcie z łatwością wybierzesz opał do indywidualnych możliwości i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia wymaganej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Słupia

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby dostępny ekogroszek w mieście Nowa Słupia i okolicach spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że ekogroszek będzie odpowiednio działać w piecach różnych rozmiarów i zapewni odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Ponadto nasz ekogroszek generuje dużo ciepła w trakcie spalania, ze względu na co jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i placówek firm oraz innych budynków.

Działamy w sektorze opału od 1989 roku. Ze względu na naszą wieloletnią działalność nie musisz się obawiać o zakup – nabyty w naszym sklepie ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami produktu. Zadbaliśmy także o to, aby zakup paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena naszego ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Nowej Słupi

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to aspekt, którego możesz być stuprocentowo pewny, wybierając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Nowej Słupi. W szczególności ważna jest mała ilość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Co więcej, opał charakteryzuje się wysoką wartością opałową oraz efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Nowa Słupia jest sprzedawany w trwałych, 25-kilogramowych workach, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli potrzebujesz niedrogiego w użytkowaniu i wydajnego materiału do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowa Słupia)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszej oferty, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, otrzymał cenione atesty, a dodatkowo został wyposażony w naklejkę, na której znajdziesz jego specyfikację i składniki,

  • wygoda przechowywania – każdy typ ekogroszku jest transportowany w trwałych polipropylenowych workach, które umożliwiają czyste i proste magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość opału, jaka może być umieszczona w zbiorniku,

  • szybki i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport kupionego produktu nie sprawił żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu było proste oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowej Słupi
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowa Słupia

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszej firmie przyszykowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz kupić nie tylko w mieście Nowa Słupia, ale również w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako renomowany producent, który od wielu lat zdobywa zaufanie wśród klientów, możemy zagwarantować Ci doskonałą klasę proponowanego materiału, jego doskonałe parametry i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to znakomita pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc jakości. Tego typu źródło energii jest wyjątkowo efektywne energetycznie oraz niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje nadmierna liczba toksycznych związków chemicznych oraz nieprzyjemnego dymu. Dodatkowo nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Nowa Słupia, lecz także przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu uzyskał różnego rodzaju certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi ważnymi regulacjami. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o dowolnych gabarytach i może być stosowane w niemal wszystkich kotłach oferowanych obecnie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego i opłacalnego materiału opałowego, to zachęcamy do zamówienia produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Nowa Słupia i okolicach!

Ekogroszek Nowa Słupia - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek