Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchedniów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w Suchedniowie? Zatem zapraszamy do zaznajomienia się z detalami naszego obecnego asortymentu! W naszym sklepie przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki wybór nowoczesnego, cechującego się doskonałą wydajnością materiału opałowego. Dostępne produkty charakteryzują się świetnymi parametrami, które współgrają z korzystnymi cenami. To jeszcze nie koniec – chcąc spełnić Twoje wymagania, dopilnowaliśmy, byś mógł nabyć ekogroszek w mieście Suchedniów w różnorodnych wariantach. Z tego względu bez problemu dostosujesz paliwo do swoich wymagań i typu urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchedniów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

W naszej firmie skupiliśmy się na tym, aby oferowany ekogroszek w mieście Suchedniów i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent upewniliśmy się, że materiał poradzi sobie w kotłach różnych rozmiarów i zapewni żądaną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Warto także wspomnieć, że wytwarzany przez naszą firmę ekogroszek oferuje sporo ciepła podczas spalania, przez co jest korzystnym cenowo wyborem i do domów jednorodzinnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Pracujemy na rynku materiałów opałowych od więcej niż 30 lat. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że nabyty w SAM-BUD-ROL ekogroszek będzie wysokiej jakości, a parametry przedstawione na opakowaniu są zgodne z faktycznymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy także o to, aby zakup opału nie było powodem znaczącego zmniejszenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Suchedniowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to aspekt, którego możesz być pewien, kupując dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w mieście Suchedniów. Przede wszystkim istotna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje w trakcie spalania. Ponadto opał odznacza się korzystną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, co automatycznie przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i niższe koszty ogrzewania budynku. Śmiało możesz używać opału zarówno w urządzeniach grzewczych typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Suchedniów jest dostarczany w trwałychworkach zawierających 25 kg materiału, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli szukasz ekonomicznego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzania każdego budynku, to dostępny w naszej ofercie ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Suchedniów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – stawiając na innowacyjne produkty z naszego sklepu, możesz zyskać opał, który jest zgodny ze wszystkimi regulacjami dotyczącymi jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a do tego został wyposażony w naklejkę, na której możesz przeanalizować jego parametry i skład,

  • komfort przechowywania – każdy wariant materiału z tej kategorii jest transportowany w wytrzymałych polipropylenowych workach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu czy na zewnątrz,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką wagę opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezpieczny transport – zadbaliśmy o to, aby transport kupionego materiału nie powodował żadnych kłopotów, a jego transportowanie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Suchedniowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Suchedniów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w mieście Suchedniów, ale też w różnych innych miejscowościach w Polsce. Jako doświadczony wytwórca, który od wielu lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zagwarantować Ci rewelacyjną klasę sprzedawanego paliwa, jego świetne parametry, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku u nas jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek opałowy to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną oszczędzić na ogrzewaniu, przy tym nie tracąc efektywności. Paliwo jest wyjątkowo efektywne energetycznie oraz korzystne cenowo, a na etapie jego spalania nie wydziela się zbyt duża ilość szkodliwych substancji i przeszkadzającego dymu. Co więcej, nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zabrudzić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. W ten sposób oszczędzasz nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w mieście Suchedniów, ale także przez ograniczenie potrzebnych napraw urządzenia.

Co więcej, ekogroszek z naszej oferty zdobył różnego rodzaju atesty i spełnia wszystkie obowiązujące wymagania. Najnowocześniejsze źródło ciepła sprawdzi się do ogrzania domu o jakiejkolwiek wielkości oraz może być wykorzystywane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych sprzedawanych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego i opłacalnego opału, to zachęcamy do użytkowania produkowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Suchedniowie i okolicach!

Ekogroszek Suchedniów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek