Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chęciny

Chcesz kupić ekogroszek workowany w Chęcinach? Zatem zapraszamy do poznania szczegółów naszego obecnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele wariantów efektywnego, charakteryzującego się najwyższą wydajnością materiału opałowego. Oferowane materiały wyróżniają się doskonałymi parametrami, które współgrają z atrakcyjnymi opłatami. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, abyś mógł nabyć ekogroszek w Chęcinach w różnorodnych wersjach. Z tego względu w prosty sposób wybierzesz opał do swoich możliwości i typu pieca, którego używasz do ogrzewania budynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chęciny

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Chęcinach i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy materiał sprawdzi się w kotłach różnych gabarytów i zagwarantuje żądaną temperaturę w każdej części budynku. Dodatkowo nasz opał zapewnia dużo ciepła w trakcie spalania, przez co jest opłacalnym wyborem i do domów jednorodzinnych, i placówek firm oraz innych budynków.

Zdobywamy doświadczenie na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupiony w SAM-BUD-ROL ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a jego parametry przedstawione na opakowaniu zgadzają się z realnymi cechami materiału. Zadbaliśmy przy tym o to, aby zakup paliwa nie powodowało znaczącego zmniejszenia osobistego lub firmowego portfela. W efekcie cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Chęcinach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Świetne parametry to kwestia, której możesz być stuprocentowo pewien, kupując nasz ekogroszek workowany w mieście Chęciny. W szczególności ważna jest nieduża zawartość popiołu, który powstaje jako skutek uboczny spalania. Co więcej, materiał charakteryzuje się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością energetyczną, które automatycznie przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania. Śmiało możesz wykorzystywać materiał zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym nie koniec! Ekogroszek opałowy obecny w naszej ofercie w Chęcinach jest transportowany w wytrzymałychworkach o wadze 25 kilogramów, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Jeżeli potrzebujesz ekonomicznego i wydajnego materiału do zapewniania ciepła dla swojego budynku, to dostępny w naszym sklepie ekogroszek będzie idealnym wyborem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Chęciny)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja jakości – kupując najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszego asortymentu, wybierasz ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi normami jakości, dysponuje cenionymi odznaczeniami, a ponadto jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz poznać jego specyfikację oraz skład,

  • komfort magazynowania – każdy typ ekogroszku jest dostarczany w wytrzymałych polipropylenowych workach, umożliwiających higieniczne i proste magazynowanie w kotłowni bądź na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w worku konkretnego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • sprawny i bezproblemowy transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz zamówionego opału nie powodował żadnych problemów, a jego transportowanie do i z pojazdu odbywało się łatwo, wygodnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Chęcinach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chęciny

W celu dopasowania asortymentu do oczekiwań naszych klientów, w naszej firmie przygotowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w mieście Chęciny, ale również w pozostałych miejscowościach w Polsce. Jako działający od dawna wytwórca, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zagwarantować Ci doskonałą jakość sprzedawanego paliwa, jego znakomite parametry techniczne oraz przystępne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest wyjątkowo atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas ekogroszek workowany to idealna oferta dla wszystkich osób, które chcą oszczędzić w kwestii ogrzewania, przy tym nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności wydajne oraz niedrogie, a podczas jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość szkodliwych substancji czy nieprzyjemnego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój piec. Tym samym oszczędzasz nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Chęciny, lecz również przez ograniczenie potrzebnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnorodne certyfikaty i jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami. Najnowocześniejsze paliwo węglowe sprawdzi się do ocieplenia budynku o jakichkolwiek wymiarach i może być stosowane w niemal wszystkich piecach oferowanych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z wydajnego i korzystnego cenowo paliwa grzewczego, to zapraszamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Chęciny i okolicach!

Ekogroszek Chęciny - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek