Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chmielnik

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Chmielniku? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W naszej firmie zapewniamy klientom wiele wariantów innowacyjnego, cechującego się doskonałą klasą paliwa węglowego. Sprzedawane przez nas rozwiązania odznaczają się świetnymi parametrami, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Ponadto, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Chmielnik w różnych wersjach. W efekcie z łatwością dostosujesz opał do swoich potrzeb i rodzaju pieca, z którego korzystasz w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chmielnik

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od produkcji i dostawy materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w Chmielniku i okolicach sprostał oczekiwaniom nawet osób o szczególnych wymaganiach. Jako jego producent upewniliśmy się, że opał będzie odpowiednio funkcjonować w urządzeniach grzewczych różnych gabarytów i zapewni żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu w budynku. Dodatkowo wytwarzany przez nas opał oferuje dużo ciepła podczas spalania, dzięki czemu jest ekonomicznym wyborem i do domów jednorodzinnych, i budynków o charakterze przemysłowym lub biznesowym.

Jesteśmy obecni w branży opału od 1989 roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać o zakup – nabyty u nas ekogroszek będzie wysokiej jakości, a jego parametry wymienione na opakowaniu zgadzają się z realnymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy także o to, aby zamówienie materiału nie było powodem znaczącego zmniejszenia osobistego bądź firmowego budżetu. W efekcie cena naszego ekogroszku jest naprawdę atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Chmielniku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry to kwestia, której możesz być pewny, kupując nasz ekogroszek workowany w Chmielniku. Szczególnie ważna jest nieduża zawartość pozostałości, które powstają w efekcie spalania. Co więcej, opał wyróżnia się świetną ilością wytwarzanej energii i efektywnością, które bezpośrednio przekładają się na sprawne utrzymanie temperatury i redukcję kosztów ogrzewania. Z powodzeniem możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek workowany oferowany w mieście Chmielnik jest sprzedawany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Chmielnik)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – stawiając na najnowocześniejsze produkty z naszej oferty, możesz zyskać opał, który spełnia wszelkie wytyczne w kwestii jakości, dysponuje licznymi odznaczeniami, a dodatkowo jest wyposażony w naklejkę, dzięki której możesz przeanalizować jego właściwości oraz skład,

  • komfort przechowywania – każdy rodzaj ekogroszku jest sprzedawany w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i proste przechowywanie w dedykowanym pomieszczeniu lub przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w opakowaniu konkretnego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku opałowym,

  • szybki i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz kupionego ekogroszku nie powodował żadnego problemu, a jego transportowanie do i z samochodu było proste oraz komfortowe.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Chmielniku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chmielnik

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszym sklepie skonstruowaliśmy bogatą ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Chmielniku, ale też w innych miastach w kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zaoferować Ci doskonałą klasę dostępnego opału, jego znakomite parametry techniczne, a także korzystne koszty zakupu – cena ekogroszku w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna.

Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to idealna propozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą oszczędzić w kwestii ogrzewania, jednocześnie nie tracąc jakości. Paliwo jest w szczególności efektywne energetycznie oraz niedrogie, a wskutek jego spalania nie powstaje zbyt wysoka ilość niebezpiecznych związków chemicznych i nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zanieczyścić lub uszkodzić Twój piec. Tym samym oszczędzasz nie tylko podczas zakupu ekogroszku w mieście Chmielnik, lecz też przez redukcję potrzebnych napraw sprzętu.

Dodatkowo ekogroszek z naszej oferty ma liczne odznaczenia i spełnia wszystkie istotne normy. Nowoczesne źródło ciepła nada się do utrzymania żądanej temperatury w domu o dowolnej wielkości oraz może być stosowane w niemal wszystkich kotłach sprzedawanych w tym momencie na rynku. Jeżeli szukasz efektywnego i ekonomicznego paliwa grzewczego, to zachęcamy do zakupu oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Chmielniku i okolicach!

Ekogroszek Chmielnik - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek