Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sędziszów

Chcesz kupić ekogroszek workowany w mieście Sędziszów? W takim razie zapraszamy do poznania szczegółów naszej obecnej oferty! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji innowacyjnego, charakteryzującego się wysoką klasą opału. Dostępne rozwiązania wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, które idą w parze z korzystnymi cenami. To nie wszystko – wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, postaraliśmy się, byś mógł zamówić ekogroszek w mieście Sędziszów w kilku rodzajach. Dzięki temu bez problemu dopasujesz paliwo do własnych potrzeb i rodzaju urządzenia grzewczego, którego używasz do ogrzewania budynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sędziszów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako specjaliści od sprzedaży opału zadbaliśmy o to, aby dostępny ekogroszek w mieście Sędziszów i okolicach spełniał potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie przetestowaliśmy, czy ekogroszek będzie odpowiednio funkcjonować w kotłach różnych gabarytów i zapewni żądaną temperaturę w każdym miejscu w budynku. Ponadto produkowany przez nas materiał zapewnia dużo ciepła w trakcie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do domów, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Jesteśmy obecni na rynku paliw opałowych od 1989 roku. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że zakupiony w naszym sklepie ekogroszek będzie wysokiej jakości, a elementy specyfikacji podane na opakowaniu są zgodne z faktycznymi cechami materiału. Staramy się również, aby kupno materiału nie było powodem nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena dostępnego w naszym sklepie ekogroszku jest wyjątkowo korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Sędziszowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Doskonałe parametry techniczne to aspekt, którego możesz być pewny, wybierając nasz ekogroszek workowany w mieście Sędziszów. W szczególności kluczowa jest niewielka zawartość pozostałości, które powstają w trakcie spalania. Dodatkowo opał wyróżnia się wysoką ilością wytwarzanej energii oraz efektywnością energetyczną, co automatycznie przekłada się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek opałowy obecny w naszym sklepie w mieście Sędziszów jest dostarczany w trwałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Jeżeli potrzebujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie paliwa do ogrzania swojego budynku, to nasz ekogroszek będzie idealnym zakupem.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sędziszów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – zamawiając najnowocześniejsze paliwo węglowe z naszej oferty, wybierasz opał, który spełnia wszystkie normy jakości, dysponuje istotnymi odznaczeniami, a do tego został wyposażony w naklejkę, dzięki której znajdziesz jego właściwości i składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy rodzaj opału z tej kategorii jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, które umożliwiają czyste i łatwe przechowywanie w kotłowni czy na podwórku,

  • prosty sposób dozowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz dokładnie taką wagę paliwa, jaka może być umieszczona w zbiorniku na opał,

  • szybki i korzystny transport – zadbaliśmy o to, aby przewóz kupionego materiału nie sprawiał żadnych problemów, a jego przenoszenie do i z pojazdu było proste oraz sprawne.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sędziszowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sędziszów

Starając się spełnić potrzeby naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy szeroką ofertę ekogroszku workowanego, który możesz zamówić nie tylko w Sędziszowie, ale także w innych miejscowościach w kraju. Jako renomowany producent, który od dziesiątek lat zdobywa zaufanie na rynku, możemy zagwarantować Ci świetną klasę sprzedawanego opału, jego znakomite parametry i korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku u nas jest wyjątkowo niska.

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany to doskonała pozycja dla wszystkich osób, które chcą ograniczyć bieżące wydatki, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest przede wszystkim wydajne oraz korzystne cenowo, a w trakcie jego spalania nie wydziela się nadmierna ilość niebezpiecznych substancji oraz przeszkadzającego dymu. Ponadto nie musisz przejmować się popiołem, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twoje urządzenie grzewcze. Tym samym możesz oszczędzić nie tylko przy zakupie ekogroszku w mieście Sędziszów, ale również przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia.

Dodatkowo ekogroszek z naszego sklepu zdobył różnorodne odznaczenia i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami. Najnowocześniejsze paliwo węglowe sprawdzi się do ogrzania budynku o dowolnej wielkości i może być stosowane w niemal wszystkich urządzeniach grzewczych oferowanych w tym momencie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z efektywnego i ekonomicznego opału, to zapraszamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Sędziszów i okolicach!

Ekogroszek Sędziszów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek