Ekogroszek workowany Ćmielów

Interesuje Cię ekogroszek workowany w mieście Ćmielów? Zatem zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszego aktualnego asortymentu! W SAM-BUD-ROL zapewniamy klientom wiele propozycji innowacyjnego, cechującego się wysoką klasą opału. Dostępne produkty odznaczają się doskonałymi parametrami, które współgrają z korzystnymi opłatami. Ponadto, chcąc spełnić Twoje potrzeby, postaraliśmy się, abyś mógł nabyć ekogroszek w mieście Ćmielów w różnych wersjach. W efekcie w prosty sposób dostosujesz materiał do własnych możliwości i rodzaju urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu zapewnienia optymalnej temperatury w budynku. Zachęcamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Ekogroszek workowany Ćmielów

EKOGROSZEK dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży materiałów opałowych postaraliśmy się, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w mieście Ćmielów i pobliskich miejscowościach spełniał potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jako producent dokładnie sprawdziliśmy, czy materiał będzie odpowiednio działać w piecach różnych gabarytów i będzie w stanie zagwarantować odpowiednią temperaturę w każdym wnętrzu w budynku. Dodatkowo produkowany przez nas opał zapewnia dużo ciepła w procesie spalania, ze względu na co jest atrakcyjnym cenowo wyborem i do domów jednorodzinnych, i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Jesteśmy obecni w branży opału od więcej niż 30 lat. Ze względu na naszą wieloletnią działalność masz pewność, że kupiony u nas węgiel ekogroszek odznacza się wysoką jakością, a parametry wymienione na opakowaniu będą zgodne z realnymi cechami materiału. Skupiamy się również na tym, aby zakup materiału nie było powodem nadwyrężenia domowego lub firmowego budżetu. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest szczególnie korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Ćmielowie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Świetne parametry to coś, czego możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Ćmielowie. Szczególnie ważna jest mała ilość pozostałości powstających w trakcie spalania. Dodatkowo paliwo odznacza się korzystną wartością opałową i wydajnością, które automatycznie przekładają się na dużą ilość generowanego ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Bez obaw możesz wykorzystywać paliwo zarówno w piecach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek workowany dostępny w mieście Ćmielów jest dostarczany w wytrzymałych, 25-kilogramowych opakowaniach, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 mm. Jeśli szukasz opłacalnego i efektywnego materiału do ogrzewania dowolnego budynku, to dostępny u nas ekogroszek będzie doskonałym zakupem.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Ćmielów)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoka jakość – kupując nowoczesne paliwo węglowe z naszej oferty, możesz zyskać ekogroszek, który spełnia wszelkie regulacje dotyczące jakości, otrzymał istotne atesty, a dodatkowo został wzbogacony o naklejkę, dzięki której znajdziesz jego specyfikację oraz składniki,

  • wygoda magazynowania – każdy typ ekogroszku jest dostarczany w trwałych polipropylenowych opakowaniach, zapewniających higieniczne i bezproblemowe magazynowanie w dedykowanym pomieszczeniu lub na podwórku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką zawartość opału, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • sprawny i bezproblemowy transport – staramy się, aby transport zamówionego ekogroszku nie sprawiał żadnego problemu, a jego transportowanie z i do pojazdu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Ekogroszek workowany w Ćmielowie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Ćmielów

W celu dopasowania asortymentu do potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie przygotowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który możesz nabyć nie tylko w Ćmielowie, ale również w różnych innych miastach w kraju. Jako doświadczony producent, który od dekad zdobywa zaufanie w branży, możemy zaoferować Ci doskonałą jakość sprzedawanego paliwa, jego świetne cechy techniczne, a także przystępne koszty – cena ekogroszku z naszej oferty jest naprawdę niska.

Sprzedawany przez naszą firmę węgiel ekogroszek to znakomita pozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, jednocześnie nie tracąc efektywności. Paliwo jest w szczególności wydajne i niedrogie, a podczas jego spalania nie wydziela się nadmierna ilość szkodliwych substancji i nieprzyjemnego dymu. Co więcej, nie musisz się martwić o popiół, który mógłby zanieczyścić lub niszczyć Twój kocioł. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko na zakupie ekogroszku w mieście Ćmielów, ale też przez redukcję potrzebnych napraw urządzenia.

Ponadto ekogroszek z naszej oferty uzyskał różnego rodzaju odznaczenia i jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi regulacjami. Innowacyjne paliwo węglowe nada się do ocieplenia domu o jakiejkolwiek wielkości i może być używane w niemal wszystkich piecach oferowanych obecnie na rynku. Jeśli chcesz skorzystać z wydajnego i opłacalnego opału, to zachęcamy do zakupu wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w Ćmielowie i okolicach!

Ekogroszek Ćmielów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek