Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Staszów

Chcesz postawić na ekogroszek workowany w Staszowie? Zatem zachęcamy do zapoznania się z detalami naszej obecnej oferty! W naszej firmie przyszykowaliśmy dla naszych klientów wiele propozycji nowoczesnego, charakteryzującego się wysoką jakością paliwa węglowego. Oferowane rozwiązania wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi, które łączą się z atrakcyjnymi cenami. Co więcej, chcąc spełnić Twoje oczekiwania, zadbaliśmy o to, abyś mógł zamówić ekogroszek w mieście Staszów w kilku wersjach. Dzięki temu w prosty sposób dopasujesz materiał do indywidualnych możliwości i typu urządzenia grzewczego, z którego korzystasz w celu ogrzewania budynku. Zapraszamy, by dowiedzieć się więcej!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Staszów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jako eksperci od sprzedaży opału zadbaliśmy o to, aby sprzedawany przez nas ekogroszek w Staszowie i okolicach spełniał oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako jego producent dokładnie sprawdziliśmy, czy ekogroszek będzie odpowiednio działać w urządzeniach grzewczych różnej wielkości i zapewni optymalną temperaturę w każdej części budynku. Ponadto wytwarzany przez naszą firmę materiał oferuje dużo ciepła w procesie spalania, dzięki czemu jest opłacalnym wyborem zarówno do budynków mieszkalnych, jak i biur, magazynów, hal produkcyjnych czy innych obiektów.

Zdobywamy doświadczenie w branży paliw opałowych od 1989 roku. Dzięki temu możesz mieć gwarancję, że nabyty u nas węgiel ekogroszek odznacza się najwyższą jakością, a elementy specyfikacji wymienione na opakowaniu zgadzają się z faktycznymi właściwościami materiału. Zadbaliśmy również o to, aby kupno materiału nie powodowało nadwyrężenia domowego czy firmowego portfela. Dzięki temu cena dostępnego w SAM-BUD-ROL ekogroszku jest naprawdę korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Staszowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Znakomite parametry jakościowe to kwestia, której możesz być pewien, zamawiając dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany w Staszowie. W szczególności istotna jest niewielka zawartość popiołu, który powstaje w efekcie spalania. Dodatkowo opał odznacza się wysoką wartością opałową oraz efektywnością energetyczną, które bezpośrednio przekładają się na generację sporej ilości ciepła i redukcję kosztów ogrzewania budynku. Śmiało możesz wykorzystywać paliwo zarówno w kotłach typu ecodesign, jak i piecach klasy 3, 4 i 5. Na tym jeszcze nie koniec! Węgiel ekogroszek obecny w naszej ofercie w Staszowie jest transportowany w trwałychworkach zawierających 25 kg produktu, w których umieszczone są ziarna ze średnicą wynoszącą od 5 do 25 milimetrów. Jeśli poszukujesz ekonomicznego i efektywnego energetycznie materiału do ogrzania dowolnego budynku, to nasz ekogroszek będzie strzałem w dziesiątkę.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Staszów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • wysoki standard – zamawiając najnowocześniejsze produkty z naszego asortymentu, możesz zyskać ekogroszek, który jest zgodny ze wszelkimi regulacjami w kwestii jakości, dysponuje licznymi atestami, a do tego został wyposażony w etykietę, na której znajdziesz jego parametry oraz składniki,

  • łatwość przechowywania – każdy typ opału z tej kategorii jest sprzedawany w trwałych polipropylenowych workach, zapewniających higieniczne i łatwe składowanie w dedykowanym pomieszczeniu bądź przy budynku,

  • łatwość dawkowania – w worku wybranego ekogroszku znajdziesz odpowiednio taką ilość paliwa, jaka zmieści się w zbiorniku,

  • prosty i bezpieczny transport – pilnujemy, aby transport zakupionego produktu nie powodował żadnych problemów, a jego przenoszenie do i z samochodu odbywało się łatwo, sprawnie i szybko.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Staszowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Staszów

Starając się spełnić oczekiwania naszych klientów, w naszej firmie skonstruowaliśmy różnorodną ofertę ekogroszku workowanego, który zamówisz nie tylko w Staszowie, ale też w pozostałych miastach w kraju. Jako działający od dawna producent, który od długiego czasu cieszy się zaufaniem na rynku, możemy zagwarantować Ci wysoką jakość proponowanego paliwa, jego znakomite parametry techniczne oraz korzystne wysokości opłat – cena ekogroszku z naszej oferty jest wyjątkowo niska.

Nasz ekogroszek to idealna propozycja dla wszystkich klientów, którzy chcą ograniczyć wydatki na ogrzewanie, przy tym nie tracąc efektywności. Tego typu źródło ciepła jest przede wszystkim wydajne oraz opłacalne, a na etapie jego spalania nie powstaje zbyt duża ilość szkodliwych związków chemicznych czy dokuczliwego dymu. Ponadto nie musisz obawiać się o popiół, który mógłby zabrudzić lub w negatywny sposób wpłynąć na Twój piec. W efekcie możesz zaoszczędzić nie tylko w momencie zakupu ekogroszku w Staszowie, ale też przez redukcję ewentualnych napraw sprzętu.

Co więcej, ekogroszek z naszego asortymentu zdobył różnorodne odznaczenia i spełnia wszelakie obowiązujące wytyczne. Nowoczesne źródło ciepła nada się do utrzymania wymaganej temperatury w budynku o dowolnej wielkości i może być używane w praktycznie wszystkich urządzeniach grzewczych dostępnych aktualnie na rynku. Jeśli szukasz efektywnego energetycznie i korzystnego cenowo opału, to zapraszamy do użytkowania oferowanego przez SAM-BUD-ROL ekogroszku w mieście Staszów i okolicach!

Ekogroszek Staszów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek