Ekogroszek workowany Kielce

Korzystaj tylko ze sprawdzonych źródeł i firm w przypadku tak ważnej kwestii, jaką jest opał. W SAM-BUD-ROL możesz zamówić wysokiej klasy, wydajny ekogroszek, który doskonale sprawdzi się w Twoim piecu i skutecznie zapewni Ci ciepło na cały sezon jesienno-zimowy. Nasz ekogroszek workowany w Kielcach to doskonała, ekonomiczna inwestycja, która szybko Ci się zwróci. Produkt doskonale sprawdza się w wielu typach pieców i spełnia wszystkie normy wymagane w naszym kraju. Jest to nowoczesne paliwo węglowe, które jest znacznie lepszy od standardowego węgla. Zainteresowany? Zamów wydajny ekogroszek w Kielcach w atrakcyjnej cenie na SAM-BUD-ROL.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kielce

EKOGROSZEK dla wymagających

Produkt jest dostępny w kilku wersjach i każda z nich spełnia wszystkie podstawowe wymagania: bardzo dobrze ogrzewa dom i długo utrzymuje żar w komorze opałowej. Nasz węgiel ekogroszek to najlepsza alternatywa dla innych opałów oraz metod ogrzewania kominka. Możesz zamówić już teraz najlepszy ekogroszek w Kielcach i okolicach w dobrej cenie. Przeczytaj opinie naszych klientów, którzy cały czas nam ufają i ogrzewają swoje domy naszymi produktami.

Ekogroszek od SAM-BUD-ROL to bardzo wydajna i ekonomiczna metoda, która szybko się zwraca. Jeżeli połączy się dwa ważne parametry, jak jakość i dobra cena, to wynikiem tego równania będzie ekogroszek od SAM-BUD-ROL. Korzystaj tylko z usług sprawdzonych firm, które oferują legalny i wysokiej jakości opał. My taką firmą właśnie jesteśmy i potwierdzają to nasi klienci!

Najlepszy ekogroszek w Kielcach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeżeli mieszkasz w Kielcach i masz w domu piec klasy 3, 4 lub nowszy, klasy 5 bądź Ecodesign, to najlepiej, jeżeli skorzystasz z jednego z czterech rodzajów ekogroszku dostępnego w naszej profesjonalnej ofercie. W workach polipropylenowych znajdują się ziarna wielkości od 5 do 25 milimetrów, które cechują się wysoką energetycznością, a po spaleniu pozostawiają po sobie bardzo mało pyłu. Produkt SAM-BUD-ROL spełnia wszystkie wymagane normy w Polsce oraz został doceniony przez kilka instytutów, które regularnie badają jakość oferowanego opału w naszym kraju. Nie trać czasu na inne i mało pewne paliwo do ogrzewania, tylko już teraz zamów nowoczesne paliwo węglowe, jakim jest ekogroszek. SAM-BUD-ROL oferuje swoje usługi na terenie Kielc i okolic, dlatego wystarczy, że skorzystasz z naszej platformy zakupowej.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Kielce)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Pierwszym argumentem jest bardzo wygodny transport. Worki z ekogroszkiem znacznie łatwiej dostarczyć pod dowolny adres na terenie Kielc lub ich okolic, a podczas przenoszenia nie ma obaw, że coś się z nich wyspie.

  • Drugi argument to łatwość dozowania. Worki można dowolnie otwierać, zamykać oraz przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki temu dokładanie lub pierwsze rozpalanie jest bardzo proste i nie wymaga chodzenia z łopatą na znaczne odległości.

  • Po trzecie, liczy się czystość. Worki polipropylenowe pozwolą na zachowanie czystości, gdzie przechowywany jest ekogroszek, a różne rodzaje nie mieszają się ze sobą. Dodatkowo pozbywamy się też pyłu, który zalega na podłogach i innych elementach w pomieszczeniu.

  • Kupując worek z ekogroszkiem od SAM-BUD-ROL, masz pewność, że kupujesz wysokiej jakości produkt z pewnego źródła. Na opakowaniu dowiesz się wszystkiego o pochodzeniu, składu oraz parametrach ekogroszku.

Ekogroszek workowany w Kielcach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kielce

Nasz produkt jest bardzo doceniany przez wielu klientów, którzy już od wielu sezonów korzystają z naszych profesjonalnych usług i ogrzewają swoje domy między innymi naszym wydajnym i wysokoenergetycznym ekogroszkiem. Mamy bardzo duży zasięg nie tylko w Kielcach, ale także innych miastach, a nasza baza klientów i zleceń cały czas się poszerza, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jesteśmy też dumni z naszego ekogroszku workowanego, który doskonale się spisuje jako opał do ogrzewania budynków i jesteśmy pewni, że również Twój dom powinien być nim ogrzewany. Stawiaj tylko na sprawdzone metody grzewcze oraz wysokiej jakości surowce. A ekogroszek od SAM-BUD-ROL takim pewnym wyborem właśnie jest.

Ekogroszek od SAM-BUD-ROL to świetna decyzja, dzięki której przez najbliższy sezon grzewczy będziesz mógł cieszyć się wysokiej klasy, nowoczesnym paliwem węglowym, który daje sporo ciepła oraz spełnia wszelkie polskie normy. Warto nam zaufać, ponieważ pracujemy w tej branży już od ponad 30 lat i cały czas rozwijamy swoją ofertą. Skorzystaj już teraz z naszej propozycji, a w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Najlepszy ekogroszek w Kielcach tylko od SAM-BUD-ROL!

Ekogroszek Kielce - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem