Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Witnica

Aby sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z opłacalnego ekogroszku w Witnicy, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz opał dostosowany do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Witnicy, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Witnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną postawić na rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy budynku o innym charakterze, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Witnicy, ale również na terenie wielu innych miast w kraju. Jako producent najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Witnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Witnicy i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt wyróżniał się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność obecnych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz optymalny materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Witnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne magazynowanie – zachowanie ładu w pobliżu pieca lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do magazynu bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Witnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Witnica

Jeżeli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Witnica i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości produktu. Jako eksperci od opału zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które można również kupić w różnych innych miastach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego przewożenie i przechowywanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Witnica jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Witnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek