Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gubin

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Gubinie , opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz opał odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Gubin, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gubin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną postawić na wydajne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa lub dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Gubinie , ale też na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz odznaczają się świetnym standardem w porównaniu do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego najważniejszych atutów można zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Gubinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Gubinie i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się korzystną wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych produktów gwarantuje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gubin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gubinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gubin

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Gubin i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości opału. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można też zamówić w różnych innych regionach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego transport i składowanie jest proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego wymagane poświadczenia jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek sprzedawany w mieście Gubin może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością kotłów. Opał nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Gubin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek