Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Babimost

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Babimost, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz produkt odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Babimost, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Babimost

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura bądź budynku o innym charakterze, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Babimoście, ale również w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w kotle, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła i zapewnienie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Babimoście

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Babimost i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał cechował się korzystną wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór obecnych produktów sprawia, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dla siebie. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Babimost)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy dokładnie odliczoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Babimoście
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Babimost

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Babimoście i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. W SAM-BUD-ROL zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz również nabyć w wielu pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych workach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Babimost może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych substancji ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Babimost - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek