Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobiegniew

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Dobiegniewie, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz produkt dostosowany do specyfikacji posiadanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Dobiegniewie, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobiegniew

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura bądź innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Dobiegniewie, lecz też w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako doświadczony producent najnowocześniejszego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego kluczowych plusów możemy zaliczyć łatwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Dobiegniewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Dobiegniew i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się korzystną wartością opałową i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność oferowanych wariantów powoduje, że na pewno kupisz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i składowania materiały są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dobiegniew)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na posesję nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy dokładnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dobiegniewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobiegniew

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Dobiegniew i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz również nabyć w wielu pozostałych regionach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi regulacjami i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Dobiegniew jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Dobiegniew - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek