Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubsko

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Lubsko, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością znajdziesz opał odpowiedni do specyfikacji dowolnego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Lubsko, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem jakości i znakomitych szczegółów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubsko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu, biura lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Lubsku, lecz również w wielu innych miastach w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w kotle, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Lubsku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Lubsku i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest produktem opłacalnym, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych wariantów powoduje, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania materiały są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubsko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste składowanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do kotłowni lub na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubsku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubsko

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Lubsku i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. W naszej firmie zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również kupić w licznych pozostałych miejscach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w branży.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Lubsko może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej ilości szkodliwych substancji ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Lubsko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek