Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czerwieńsk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Czerwieńsk, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością znajdziesz opał dostosowany do parametrów aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zagwarantować, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Czerwieńsk, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych szczegółów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czerwieńsk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura czy magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Czerwieńsk, ale także w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Czerwieńsku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Czerwieńsk i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych produktów gwarantuje, że bez problemu kupisz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Czerwieńsk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Czerwieńsku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Czerwieńsk

Jeśli planujesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Czerwieńsk i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również kupić w różnych pozostałych miejscowościach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące regulacje i mającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w Czerwieńsku może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Czerwieńsk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek