Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogród Bobrzański

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wydajnego ekogroszku w Nowogrodzie Bobrzańskim, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością znajdziesz materiał dostosowany do możliwości dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Nowogrodzie Bobrzańskim, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogród Bobrzański

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu, placówki firmy bądź budynku o innym charakterze, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Nowogrodzie Bobrzańskim, lecz również w wielu innych miejscowościach w kraju. Będąc producentem innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowogrodzie Bobrzańskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Nowogród Bobrzański i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność obecnych typów sprawia, że na pewno kupisz odpowiedni materiał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i składowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowogród Bobrzański)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowogrodzie Bobrzańskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowogród Bobrzański

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Nowogrodzie Bobrzańskim i pobliskich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można też nabyć w licznych innych miastach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego transport i składowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne źródła opału były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Nowogród Bobrzański może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Nowogród Bobrzański - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek