Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gozdnica

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w mieście Gozdnica, przygotowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością kupisz materiał dostosowany do parametrów posiadanego pieca. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Gozdnica, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gozdnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną zadbać o komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy lub magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Gozdnicy, lecz również w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Jako producent innowacyjnego opału, zapewniamy, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach różnych wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm ogrzewania, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Gozdnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Gozdnica i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność dostępnych produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, materiały są umieszczane w workach o masie 25 kg. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gozdnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste składowanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni bądź na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gozdnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gozdnica

Jeśli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Gozdnicy i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości materiału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można także kupić w licznych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w solidnych workach jego przewóz i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i mającego poważane certyfikaty jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Gozdnicy może być używany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Gozdnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek