Ekogroszek workowany Torzym

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Torzymiu, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością znajdziesz opał odpowiedni do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Torzym, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Torzym

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Torzymiu, ale także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji proces ogrzewania i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Torzymiu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Torzym i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór proponowanych produktów powoduje, że z łatwością wybierzesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Torzym)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne magazynowanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem bądź na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany w Torzymiu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Torzym

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Torzym i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszej firmie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które można także zamówić w wielu pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi przepisami i posiadającego poważane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Torzymiu jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Torzym - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.