Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyrzecz

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Międzyrzecu, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz materiał odpowiedni do specyfikacji aktualnie używanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Międzyrzecz, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyrzecz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Międzyrzecz, lecz także w obrębie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem nowoczesnego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w piecach różnych rozmiarach. Do jego kluczowych zalet można zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania, a także utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Międzyrzecu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Międzyrzecz i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór obecnych wariantów powoduje, że na pewno kupisz odpowiedni materiał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i składowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Międzyrzecz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a później do magazynu lub na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Międzyrzecu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyrzecz

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Międzyrzecz i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszej firmie zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można także zamówić w licznych pozostałych miastach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące normy i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w Międzyrzecu jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Międzyrzecz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek